PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam Szablonu zgodnego z moją wersją joomli...



MusicWarrior
05-11-2010, 23:07
Szukam szukam i znaleźć nie mogę. To już któryś z kolei szablon którego wgrać nie mogę. Kiedy instaluję szablon wyskakuje mi: "Szablon: Błąd", no i, że prawdopodobnie nie dla tej wersji, że dla starszej. Jak ja mam joomle 1.5.21 a przy szablonie pisze, że jest zgodne z joomlą 1.5... Gdzie znajdę szablony dla 1.5.21? Chyba że ktoś z was ma jakiś zielonkawy, zielono, szaro, czarny szablon? :>

PeFik
06-11-2010, 04:29
kolejny Twój wpis - pytanie reprezentuje niski poziom.
Szablony dla Joomla! dzielą się obecnie tylko na 3 GRUPY !!
a) tylko dla Joomla 1.0
b) tylko dla Joomla 1.5
c) tylko dla Joomla 1.6 (beta)

Nie ma innego podziału, skoro 1-2-3 mln. ludzi działa a Tobie nie, zatem ??? pomyśl kilka razy nim znów zapłaczesz na forum

---------- Post dodany o 04:29 ---------- Poprzedni post był o 04:27 ----------

kolorowe szablony znajdziesz choćby tutaj: templatki.com - nie chce mi się, ani społeczności joomla szukać za kogoś zielonych szablonów.

larry_krk
06-11-2010, 04:56
Szukam szukam i znaleźć nie mogę
Pierwsze primo - zainstaluj Joomla 1.5.22
Drugie primo - wpisz w googlu "szablony joomla 1.5", "joomla 1.5 templates" lub jakąkolwiek kombinację tych zwrotów z podkreśleniem na 1.5.
Trzecie primo - przeczytaj na wiki.joomla o instalacji szablonów, ustawianiu pozycji modułów, zobacz podgląd pozycji w zainstalowanym szablonie i dostosuj do nich opublikowane moduły.
Czwarte primo - niech odpowiedzi wypowiedziane w tonie jak ta Pefika Cię nie zniechęcą do zabawy z Joomla, ale od pewnego czasu (udzielam się od niedawna,jednak wcześniej byłem powiedzmy czytelnikiem) odpowiedzi na 90% pytań zadawanych na tym forum można znaleźć w przeciągu 5minut na wiki.joomla, w cięższych przypadkach na google. Wniosek - zadają je lenie.
Piąte primo - napisz czy Ci się udało.

MusicWarrior
06-11-2010, 09:50
1. Zdążyłem zauważyć, że szablony dzielą się na kilka grup.
2. Nie pisz że 1,5 mln. ludzi to działa bo na tym forum tylu użytkowników nie ma, a nie każdy decyduje się pisać o swoim problemie.
3. Wiem jak instalować szablony, przeczytałem w książce.
4. To wytłumacz mi jakim cudem nie chce mi się zainstalować szablon zgodny z wersją joomli 1.5, kiedy ja mam wersję 1.5.21?
5. Strona templatki.com - niby tam są darmowe szablony, ale wejdźcie na oficjalne strony tych szablonów.
6. Gdybym był leniem, to bym zostawił sobie szablon taki jaki mam, bo za dużo z tym kłopotu.

palyga007
06-11-2010, 10:04
Podobny temat założyłeś trochę ponad tydzień temu, gdzie współnie z @Pefik udowodniliśmy Ci, że nie miałeś racji. Próbowałeś zainstalować szablon dla versji 1.0 twierdząc, że to szablon dla wersji 1.5

Podaj link do szablonu, którego nie możesz zainstalować, a znowu Ci pewno udowodnimy, że nie masz racji.

MusicWarrior
15-11-2010, 20:19
Dobra. Nie wiem jak, nie wiem co, nie rozkminiam dlaczego tak było, ale teraz działa...