PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa nic w PA - wywala same błędy w poszczególnych plikach



rafales
06-11-2010, 14:28
Postawiłem 1.5.21pl
Instalacja przebiegła owocnie, bez prolemów.
Nie mogę zainstalować komponentów. Jak klikam Rozszerzenia/Komponenty to wywala mi:

Fatal error: Class 'JHelp' not found in /home/maximo/domains/domena/public_html/libraries/joomla/html/toolbar/button/help.php on line 77

Jak klikam na dodatki to wywala:

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/maximo/domains/maximo.net.pl/public_html/libraries/phputf8/substr_replace.php on line 37

Jak na moduły

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/maximo/domains/maximo.net.pl/public_html/libraries/phputf8/substr_replace.php on line 37

Chcę wejść do projektanta menu i otrzymuję błąd:
Fatal error: Class 'JHelp' not found in /home/maximo/domains/maximo.net.pl/public_html/libraries/joomla/html/toolbar/button/help.php on line 77

Nie mogę znaleźć w sieci na to lekarstwa. Podpowie ktoś gdzie tkwi błąd? Naprowadzi gdzie szukać i czego?

palyga007
06-11-2010, 14:40
nadpisz ponownie katalog libraries. Pewnie coś sie nie skopiowało.
Zobacz czy program do FTP nie zamienia Ci wielkości liter (Total Commander potrafi tak zrobić) w nazwach plików.

rafales
06-11-2010, 14:50
nadpisz ponownie katalog libraries. Pewnie coś sie nie skopiowało.
Zobacz czy program do FTP nie zamienia Ci wielkości liter (Total Commander potrafi tak zrobić) w nazwach plików.

Nadpisałem cały katalog i nic. Teraz nawet po wpisaniu adresu mam:
Fatal error: Class 'JRegistry' not found in /home/maximo/domains/maximo.net.pl/public_html/libraries/joomla/factory.php on line 477

palyga007
06-11-2010, 14:56
Powiem szczerze, że moją jedyną sugestią było błędne przesłanie katalogów i plików z folderu libraries.
Skoro po nadpisaniu błędy się zmieniły to wygląda na to że to jest przyczyna problemów (gdyby nie to przecież pozostałyby bez zmian), ale nie śmiem twierdzić, że to jest na 100% przyczyna problemów.

Pozdrawiam.

rafales
06-11-2010, 15:00
nadpisałem libraries/joomla i po kłopotach...pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, żeby nadpisywanie po kilka razy nie pomagało.
Dzięki za utwierdzenie, że błędem są źle nadpisane katalogi.