PDA

Zobacz pełną wersję : IE7 i problemy z szablonem...



Drapeta
08-11-2010, 19:55
Witam! Mam dziwną sytuację... To znaczy nic mnie już nie zdziwi odnośnie IE6, ale... Wróciłem do starego szablonu. Ten szablon działał kiedyś ślicznie pod IE6 i pod innymi... A teraz... nie wczytuje wszystkiego pod IE6! Czyściłem CCleanerem, pliki tymczasowe IE6 etc... Coś pominąłem? Dlaczego tak może być? Ktoś wie? DZIĘKI! :)

P.S. Nie wczytuje po prostu obrazków i jakby niecałe CSS

mjmartino
08-11-2010, 21:27
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie działa ;>







myślę że link do strony byłby pomocy i to bardzo nie sądzisz .... ?

Gall Anonim
08-11-2010, 21:47
To niech sobie kolega Casch w IE wyczyści, :-)
Pzdr.

Drapeta
09-11-2010, 16:18
Cache czyściłem CCleanerem i ręcznie :)

palyga007
09-11-2010, 16:24
To w końcu IE6 czy IE7 bo temat wskazuje IE7 a tekst problemu na IE6. To jak to jest w końcu?

Drapeta
09-11-2010, 16:28
IE 6 :) Nie wiem dlaczego na początku napisałem IE7 :D Zastanawiam się, czy nie udzielić informacji na stronie, że nie obsługujemy IE6 i zalecamy inną przeglądarkę :D Jak sobie radzicie z tym? DZIĘKI :)

palyga007
09-11-2010, 16:33
Nie radzę sobie po prostu mam IE6 w bardzo wielkim poważaniu czyli "we doooo...e"
Jeśli ktoś jest na tyle "ynteligentny", że korzysta z czegoś tak przestarzałego, przed czym przestrzega sam M$ (nawet wysłał kwiaty, na zorganizowany dla niej pogrzeb) to jego sprawa. Ja nie widzę, żadnego powodu, dla którego miałbym poświęcać swój cenny czas w celu tworzenia www dopasowanego do tego reliktu średniowiecza.

A moim prywatnym zdaniem, każdy kto przyczynia się do tego, że ten maszkaron jeszcze jest wykorzystywany (m in. przez tworzenie specjanych styli css w celu poprawnego wyświetlania przez IE6) chyba powinien troszkę za przeproszeniem "puknąć" się w czoło.

Drapeta
09-11-2010, 16:54
Nie radzę sobie po prostu mam IE6 w bardzo wielkim poważaniu czyli "we doooo...e"...
A moim prywatnym zdaniem, każdy kto przyczynia się do tego, że ten maszkaron jeszcze jest wykorzystywany (m in. przez tworzenie specjanych styli css w celu poprawnego wyświetlania przez IE6) chyba powinien troszkę za przeproszeniem "puknąć" się w czoło.

Bardzo dobra wskazówka :D Jestem ZA :D Dzięki śliczne za rozwianie wątpliwości :)

Gall Anonim
09-11-2010, 17:05
Jak masz problem z IE6
to ściągnij sobie moduł www.plusmus.com/mod_spo_1.5.16.zip (http://www.plusmus.com/mod_spo_1.5.16.zip)
i skonfiguruj tak aby wyrzucał tekst o bezużyteczności IE 6 - jak wykryje wizytę z tej przeglądarki :-) (można ustawić na IE6, IE7, IE8 razem) lub konkretnie jeden lub dwa.
Pzdr

Drapeta
09-11-2010, 17:12
Dzięki Gall, to się może przydać :) A masz linka do oficjalnych źródeł? DZIĘKI :)

Gall Anonim
09-11-2010, 18:28
Jasne, choć pytanie odrobinę dziwne :-)
Wysłałem link tylko dla tego że nie chciało mi się tłumaczyć że jest coś takiego na JED :-), i miałem to pod ręką.
A źródło to nic innego jak właśnie JED - http://extensions.joomla.org/
Pzdr.