PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem daty urodzin w Kunena



lisek84
08-11-2010, 23:11
Witam serdecznie. Na początek z góry przepraszam, jesli ten temat był, ale googluje i googluje, przeszukuje forum i nie widzę. Bardzo prosze o wyrozumiałość jeśli rzeczywiscie gdzieś odpowiedź na moje pytanie już jest.

Prowadze forum oparte na Kunena, wszystko w najświeższych wersjach bo strona ma 3 tygodnie. Zaczyna się ruszać i mam pewien problem - W profilu forum, jak użytkownik sobie wpisze datę, w formacie RRRR-MM-DD bo tak mu sugeruje podpowiedź, to potem wyświetlana jest po "amerykańsku" na forum, czyli RRRR-DD-MM, czy może mi ktoś powiedzieć, jak mogę to poprawić? W ustawieniach Kuneny nie widzę, aby dało się to definiować, zakładam więc, że muszę zamienic pola - tylko gdzie? w którym pliku tego szukać?

---------- Post dodany o 23:11 ---------- Poprzedni post był o 22:25 ----------

Może tylko dodam, że chodzi o datę urodzin

bukol
01-01-2011, 17:37
podpinam się do tematu, mam ten sam problem szukam szukam testuje i nie ma efektu:( proszę o pomoc

alex51
04-01-2011, 08:15
Dla uzyskania formatu przedstawiania daty typu dzień/miesiąc/rok należy dokonać zmian w pliku language/pl-PL/pl-PL.com_kunena.ini.

W wierszu 186:

COM_KUNENA_DT_DATETIME_FMT=%m/%d/%Y %H:%M
zmień na:

COM_KUNENA_DT_DATETIME_FMT=%d/%m/%Y %H:%M

W wierszu 190:

COM_KUNENA_DT_DATE_FMT=%m/%d/%Y
zmień na:

COM_KUNENA_DT_DATE_FMT=%d/%m/%Y

bukol
05-01-2011, 14:30
dzięki - kurcze domyślałem się że jest to zapisane w pliku "językowym" ... takie banalne, a ja grzebałem w php'ach:) Dzięki raz jeszcze