PDA

Zobacz pełną wersję : Jak bezboleśnie i bezstresowo przejść z joomlaGallery na Phoca Gallery?



pol102
10-11-2010, 22:04
Witam!
Jestem prawie n00b'em w joomli bo większość mojego życia spędziłem na walce z fusionami... ale do rzeczy. Po dość długim użytkowaniu "standardowej" galerii Joomli, wczoraj doinstalowałem sobie testowo Phoca gallery. Doszedłem do tego, że chciałbym przenieść całą starą (fizycznie mam na myśli foldery ze zdjęciami) do Phoca Gallery, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać, bo zauważyłem, iż Phoca dynamicznie generuje miniatury przy uploadowniu. Jestem przekonany, iż musi istnieć jakaś opcja na bezstresową "migrację" między galeriami ale szczerze mówiąc nie potrafię jej znaleźć.

pol102
16-11-2010, 21:09
Post pod postem ale cóż. Po kilku dniach grzebania i babrania w Phoca Gallery udało mi się dojść do tego etapu, że galeria działa. Szukając dawnej funkcjonalności dokopałem się do modułu wyświetlającego zdjęcia ostatnio dodane do galerii (mod_phocagallery_image). Problem w tym, że mimo poprawnej konfiguracji - włączenia oraz publikacji, moduł się nie ukazuje na stroni głównej :/ Gdyby ktoś mi powiedział jaka może być tego przyczyna byłbym wdzieczny.

strona:
www.iloveparty.pl