PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI2 - Dodatkowe opcje w polach formularza



togal7
11-11-2010, 22:58
Witam, prowadzę katalog firm, użyłem SOBI2 . Jak wszyscy wiedzą albo nie wszyscy, firma , osoba dodając wpis wypełnia pola takie jak Nazwa firmy, ulica, miasto, adres e-mail, strona internetowa, telefon itd. Od strony administracji mamy możliwość nałożenia kwoty na każde z pól, np jeśli użytownik będzie chciał opublikować wpis z adresem e-mail można przypisać temu polu np. 2 zł, innemy 1 zł itd. Jest też możliwość po stronie administracji Konfiguracja: [Konfiguracja wpisów ] ----> Bezpieczeństwo ----> Wpis wygasa po : ( i tutaj można ustawić np 31 dni albo 365 itd ) . Czyli każdy kto wystawi wpis będzie on wyświetlany do 31 dni, jest też możliwość odnawiania wpisów przed wygaśnięciem.
Jednak chciałbym aby na mojej stronie we wpisach można było ustawić na płatne pola np. okres na jaki chcemy opłacić daną usługę ( czyli ilość miesięcy przez jakie byłby wyswietlane dane usługi w danym wpisie), np.
e-mail na jeden miesiąć, trzy, sześć lub cały rok) wtedy suma byłaby różna i zależna od tego jaki okres tej usługi wybraliśmy, np. jeśli 1 mies. kosztowałby 1zł, 3 miesiące 3zł itd. DObrze by było gdyby można było samemu w administracji ustawić sumy na poszczególne okresy.
Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc? bo jeśli nie to SOBI2 jest chyba niedopracowane.