PDA

Zobacz pełną wersję : Alphacontent nie działa w Joomla 1.0.11?



makak
24-09-2006, 08:50
Jestem pod wrażeniem systemu CMS Joomla. Mimo wszystko jestem zfrustrowany. Siedzę już drugi miesiąc nad stworzeniem sensownego układu witryny dla mojej firmy i co krok jakiś problem. A miało być tak przyjemnie - Joomla system dla niewtajemniczonych. Jak na razie jedyny pożytek z mojej pracy nad Joomlą to zahaczenie o temat grzebania w kodzie. Tak chciałem tego uniknąć. Do rzeczy:

Zainstalowałem Alphacontent. Przy pierszym uruchomieniu i wejściu do ustawień komponentu, wydaje się że wszystko jest ok. Jednak jakakolwiek zmiana ustawień i ich zapisanie powduje zgubienie wszystkich, nawet tych predefiniowanych. Na stronie uzyskuję komunikaty:

Warning: Division by zero in /home/n/novum013/public_html/includes/pageNavigation.php on line 95

Warning: Division by zero in /home/n/novum013/public_html/includes/pageNavigation.php on line 96

Niedawno zaktualizowałem Joomla z wersji 1.010 do wersji 1.0.11. Na początek utraciłem cały katalog josdirectory. Pal licho bo nie do końca spełniał moje oczekiwania. Teraz to. Może Alphacontent nie jest dostosowana do tej wersjii?
Poradźcie coś.

Dylek
24-09-2006, 10:04
Wyszla nowa wersja (http://www.visualclinic.fr/) - moze ta bedzie dzialala :)