PDA

Zobacz pełną wersję : Strona startowa i nakładanie ograniczeń na artykuły etc...



Drapeta
12-11-2010, 14:49
Witam! Sprawdzam stronkę pod względem optymalizacji... Mam oczywiście na stronie startowej kilka headerów artykułów. Tylko, że... pod tym mam przypisane JComments. To wpływa na ilość żądań podczas ładowania strony startowej.

Mam pytanie... Czy można zrobić tak, by przy artykułach na stronie startowych nie ładował się JComments? W ustawieniach JComments nie ma takiej opcji. Czy jest moduł do lepszego zarządzania stroną startową? By wtedy móc wyłączyć JComments?

Wyłączenie komentarzy w artykułach, które są na stronie startowej mija się z celem, bo nie będzie można w ogóle ich komentować :\ Ktoś coś wie? :) DZIĘKI! :)

a_m
12-11-2010, 17:16
nie wiem czy o to chodzi -> zobacz plugin content - jcomments i tam: -> show on frontpage

Drapeta
12-11-2010, 17:41
nie wiem czy o to chodzi -> zobacz plugin content - jcomments i tam: -> show on frontpage

Nie mam w content - jcomments :\ Mam tylko: Article Manager, Article Trash, Section Manager, Category Manager i Front Page Manager... Jak wyłączam komentarze w FPM, to nie mam już ich w tym artykule :\ Jak się dokładnie nazywa ten dodatek, bym mógł go zainstalować? DZIĘKI :)

a_m
12-11-2010, 17:52
w rozszerzenia > dodatki musisz mieć plugin content - jcomments

Drapeta
12-11-2010, 17:57
Masz rację - mam :) DZIĘKI ŚLICZNE, o to właśnie chodziło :D