PDA

Zobacz pełną wersję : dodawanie artykułów



proveve
12-11-2010, 17:39
Witam,

Bardzo proszę o pomoc, gdyż słabo poruszam się w systemie Joomla...

Zainstalowałem sobie stronę i przy standardowych ustawieniach nie mogę dodawać artykułów...tzn. rejestracja i logowanie nowego użytkownika działa O.K. jednak przy próbie dodania nowego artykułu system podaje mi błąd 403...

Myślę że jest to wina mojej słabej wiedzy w tym zakresie i braku wykonania czy skonfigurowania czegoś w adminie, gdyż mimo wymiany różnych szablonów ( wymieniłem już 3 ) wszędzie występuje ten sam problem...artykuł kompletnie nie jest dodawany ani przesyłany, a system podaje błąd 403 :(

czy ktoś może wie w czym jest problem, i jak to naprawić???

mjmartino
12-11-2010, 18:39
Trzeba poczytać o uprawnieniach do katalogów ;>

proveve
12-11-2010, 19:32
hmmm... nie brzmi to zbyt łatwo :(, a czy możesz wskazać mi jakiś kierunek?... znalazłem coś na ten temat, ale widzę że w tym poście jest więcej pytań niż odpowiedzi:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?43425-Nadanie-prawa-do-katalog%C3%B3w&highlight=uprawnienia+do+katalog%C3%B3w

mjmartino
12-11-2010, 20:32
Sprawdź jakie masz prawa do katalogów...
PA/Pomoc/Informacje o systemie zakładka prawa do katalogów wszystkie maja być zapisywalne czyli mieć 755 zrobisz to przez TC lub panel administracyjny hostingowy jeśli ma takie możliwości

Pozdrawiam

proveve
12-11-2010, 22:56
Dokładnie tak zrobiłem, niestety... wszystkie prawa są oznaczone jako "zapisywalny" tak więc na nieszczęście nie ma co zmieniać :(, kompletnie nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić? :(

---------- Post dodany o 22:56 ---------- Poprzedni post był o 21:38 ----------

Udało się...rozwiązałem problem poprzez administratora hostingu :)