PDA

Zobacz pełną wersję : znikające formatowanie + napis Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4



nosorożec
13-11-2010, 00:21
Na lokalny serwerze wszystko działa, natomiast na serwerze zewnętrznym, gdy usiłowałam wyedytować artykuł i usunąć 2 znaki - po zapisaniu zniknęło całe formatowanie.
Zdarzyło się to zarówno w przypadku art pisanego przez edytor, jak htmlem z opcją 'no editor' - za każdym razem po zapisaniu na stronce pojawia się tekst jak w tytule, resztę widać w załączniku.
I nijak nie mogę tego znów wklepać w htmlu (opcja no editor) bo przy zapisywaniu wszystko znika.
Help i z góry dzięki


http://dietetyczka.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3

---------- Post dodany 13-11-2010 o 00:21 ---------- Poprzedni post był 12-11-2010 o 23:46 ----------

ok - kłamałam - na localhost też mi znika wszystko jeśli próbuję cokolwiek zmienić w PA :blink:

mackal
23-08-2011, 15:02
Udało się ten problem jakoś rozwiązać ??

U mnie pojawił się taki sam feler choć na stronie nie było nic poprawiane.

Działało wszystko idealnie, aż tu nagle psikus.

Będę wdzięczny za informacje.

Posiadam Joomle 1.5.20 i przygotowuje się do update'u licząc na to że pomoże ;)

nosorożec
24-08-2011, 20:59
sisi, z tego co pamiętam - o ile dobrze pamięta- winą było kopiowanie textów z jakiegoś worda czy innego badziewia, jeżeli teksty przepuścisz przez jakiś prosty edytor typu NotePad++ czy zwykły notatnik- formatowanie się usunie. Po prostu tekst najpierw kopiuj do edytora a potem do edytora na stronie i już. No chyba, że to nie o to chodziło:P

zwiastun
24-08-2011, 21:07
W edytorze TinyMCE (i nie tylko) jest specjalne narzędzie do sprzątania badziewia z Microsoftu: Wklej z Worda.