PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z RokStories.



Szoker
13-11-2010, 22:43
Cześć na wstępie chcialem zaznaczyć ze moduł dziala bezproblemowo.
Mój problem polega na tym ze chcialbym po kliknieciu w obrazek umieszczony w RokStories na stronie glownej przenioslo mnie do artykulu w menu NEWS.

Kiedy dodaje artykul z obrazkiem i tekstem do rokstories -> wybieram sekcje RokContent i kategorię Fp RokStories. ok.
Wchodzę na stronę i wyswietla sie poprawnie zdjecie, kiedy w nie kliknę otwiera się artykuł.
I nie wiem co zrobic zeby ten artykuł znajdował się w newsach, bo na dobra sprawe nie znajduje sie w zadnym menu na stronce.


Edit :

Chyba wiem gdzie diabeł pogrzebany.. Powinienem korzystac z modułu K2 ? :)

---------- Post dodany o 22:43 ---------- Poprzedni post był o 02:16 ----------

Nadal nikt nie potrafi odpowiedzieć?

Dylek
14-11-2010, 01:31
A na tym forum (http://www.rockettheme.com/forum/index.php?f=209&rb_v=viewforum) sprawdzales?

Szoker
14-11-2010, 16:02
Przeleciałem Marku wszystkie 40 stron, ludzie tam mają problemy ze im nie działa moduł czy cos tam a mi dziala i to ladnie. Moze ty mi powiesz czy dobrze kąbinuje..
Powinienem stworzyc artykul w kategori w której chcę zeby był wyswietlany dac mu prawa do modułu RokStories i opublikować go i w tym katalogu co chcę i na frontpagu?
Juz nawet inaczej robiłem do zdjecia arta dalem link na zewnetrzna strone do newsa niestety w RokStories nie dziala, dopiero po otwarciu strony i kliknieciu w obraze przenosi mnie na daną stronę.

---------- Post dodany o 15:48 ---------- Poprzedni post był o 10:56 ----------

Doszedłem do wniosku ze tego się nie da zrobić...

---------- Post dodany o 15:48 ---------- Poprzedni post był o 15:48 ----------

Nawet nie mam jak dodac lewego menu do tego arta bo nie moge go znalesc przy wyborze modulu bo go tak naprawdę nigdzie nie ma

---------- Post dodany o 16:02 ---------- Poprzedni post był o 15:48 ----------

Mogę dodać <meta http-equiv="refresh" content="0; ale przekierowanie trwa dosc dlugo i bedzie to nieestetyczne. Moze ktos pomoze?