PDA

Zobacz pełną wersję : Tło na stronie! Pomocy!



lukaseror
13-11-2010, 16:32
Witam ponownie!

Ostatnim razem napisałem temat w którym pomogliście mi zmienić tło. Jednak to nie to, o co mi chodziło! Moja strona ( w fazie projektu ) to: www.wypalanie-traw.aq.pl I ja nie wiem jak zmienić to niebieskie tło za "wszystkim". Chcę zamiast niebieskiego koloru mieć albo obrazek, albo czarne tło. Podkreślam, że jestem zielony w tych rzeczach.

PS. Mój szablon, to rhuk_milkyway.

Pozdrawiam luQ :zagubiony:

alex51
13-11-2010, 16:50
Do zmiany koloru tła odszukaj plik templates/rhuk_milkyway/css/blue_bg.css a w nim na samym początku znajdziesz wpis:

#page_bg {
background: #0C3A6D;
}Wartość #0C3A6D określa użyty kolor tła strony. Możesz tu dać inną wartość, dla koloru czarnego wpisz #000000.

Do wstawienia obrazka, zdjęcia mającego pełnić rolę tła trzeba przygotować plik graficzny, wgrać go do katalogu templates/rhuk_milkyway/images/blue.
Zmienić też trzeba w/w fragment


#page_bg {
background: url(../images/blue/twoj_plik_graficzny.png) 0 0 repeat-y;
}

lukaseror
15-11-2010, 17:29
Dziękuję! Nareszcie, znalazł się ktoś, kto potrafi trafnie i na temat sformułować kilka zdań, które można zrozumieć! Brawo! Pochwała dla tego pana!! I obyś więcej pomagał takim użytkownikom jak ja! Pozdrawiam!

zwiastun
15-11-2010, 21:15
Nareszcie, znalazł się ktoś, kto potrafi trafnie i na temat sformułować kilka zdań, które można zrozumieć!
Wbrew pozorom, to tylko grzecznie wygląda! Daruj więc sobie na przyszłość tego typu uwagi!
Oczywiście, nie umniejszam tu w żadnym stopniu walorów cenionego przez wszystkich @alexa51.