PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd art. w kat. i jednocześnie Lista art. w kat. na jednej stronie - problem



gri1989
14-11-2010, 23:43
Witajcie,
Otóż znów przysyła mnie felerny problem...
Joomla 1.5.2.1 PL i tak:
Na górnym menu stworzyłem trzy linki pt: "Electro House", "House", "Trance", "Dance"
ich aliasy wyglądają następująco: "electro-house", "house", "trance", "dance". Każdy link prowadzi do innej kategorii i ma wyświetlać przegląd artykułów z tychże kategorii.

W prawym menu stworzyłem dosłownie identyczne menu jednak nie ma ono wyświetlać już przeglądu artykułów w kategorii lecz listę artykułów w kategorii. Aliasy z linków z prawego menu są inne niż z tego na górze i okazuje się że występuje jakiś konflikt.

Otóż klikając w prawe menu wyskakuje adres z górnego menu. Przy próbie otwarcia artykułu, który znajduje się w jednej z tych kategorii wczytuje się on nie cały, a adres ciągle zawiera alias górnego menu, a nie tak jak prawidłowo powinno być czyli ADRES_STRONY/nazwa_sekcji/nazwa_kategorii/nazwa artykułu.html

Wyłączając wszystkie linki na górnym menu wszystko wraca do normy.

Zna ktoś sposób na rozwiązanie tego problemu? Lub w jaki sposób mógłbym to ominąć? Np. jakiś inny komponent do wyświetlania przeglądu artykułów może by zadziałał gdybym użył do jednego z wymienionych menu ale jaki?