PDA

Zobacz pełną wersję : Przypisanie modułu do pozycji menu - problem



kolus3d
16-11-2010, 16:18
Witam. Mam nastepujacy problem. Chciałbym aby jeden z modułów był widoczny tylko na niektórych "podstronach". Mam na stronie 3 menu. Wchodząc w dowolny moduł w sekcji Przypisanie menu widoczne jest tylko jedno z tych 3 menu i jego elementy(artykuły)...

Czy ktoś wie co może być powodem?

ps: mam nadzieje, że jestem w dobrym dziale forum;)

trzepiz
16-11-2010, 17:51
Coś mi się wierzyć nie chce .. Masz 3 różne moduły dla menu .. Wszystkie menu są widoczne na witrynie (włączone) a w "Przypisane Menu" ich nie widać ? - no przyznaję, że jeszcze się nie spotkałem z takim problemem .. Możesz to zobrazować jakimiś screenami ?

kolus3d
17-11-2010, 00:06
Znalazłem rozwiązanie problemu - przypadkiem...

Sytuacja była taka:
1 menu - 6pozycji wszytkie opublikowane
2menu - 8 pozycji wszytkie opublikowane
3menu struktura:

1pozycja(nieopublikowane)
1podpozycja(opublikowane)
2podpozycja(opublikowane)

przy takiej strukturze trzeciego menu moduły można przypisać tylko do 2 podpozycji właśnie menu 3 - pierwszych dwóch menu nie ma na liście
w momencie publikacji 1pozycji 3menu na listę przypisania modułów wracają menu1 i 2 wraz z wszystkimi pozycjami.

dodam, że moduł menu 3 nie jest włączony bo jest ono stworzone tylko do przechwycenia przez moduł rozwijanego menu - konkretnie CSS Menu. moduły menu 1 i 2 włączone.


mam nadzieje, że nie zamotałem:) mogę zmontować screena jeśli to ciekawy przypadek;)
jeśli nie to temat można zamknąć:) pozdrawiam i sorry za zamieszanie