PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka dodatkow poszukiwane



keyvee
16-11-2010, 20:25
Witam szukam kilku przydatnych dodatkow
1. Przypisanie artykulu do wiecej niz jednej kategorii w kilku sekcjach. lub przypisanie tago wg których można wyświetlić grupy artykułów.
np: artykul jest o komputerach przypisany do dzialu komputery, ale zawiera tez info o Internecie i chcialbym aby wyswietlal sie w tym dziale

2. Losowe wywolywanie artykulow z danej kategorii w jednym z modulow.
tutaj akurat interesuje mnie integracja produktow z programow partnerskich np w module banner 5 okienko z 3 produktami (kazdy produkt osobny artykul) ktore zmieniaja sie przy odswiezeniu strony

3. Lista przebojow- czyli glosowanie przez uzytkownikow na elementy (utwory) ktore nastepnego dnia sa wysweitlane na podstawie ilosci glosow jakie dany utwor zdobyl

4. Obrazki w miniaturkach artykulow. Czyli jak mamy np Category list to oprocz tytul pokazywal miniaturke obrazka artykulu ktory ustawie sie gdzie?

5. wykaz osob ktore ostatnio sie zarejestrowali, ilosc zarejestrowanych osob itp (cos jak maja fora)

6. Umiejscowanie artykulu glebiej niz 2 dzialy (sekcja/kategoria)

7. Wlasne radio internetowe lub playlista na podstawie utworow wgranych na serwer lub filmow youtube.

Jesli ktos ma pomysly jak rozwiazac ktores z tych problemow to prosze odpisac

PeFik
16-11-2010, 21:59
Kurcze mam wrażenie, że:
a) nie chciało ci się szukać na JED
b) nie sprawdzałeś co oferuje joomla w wersji standardowej
c) regulamin forum - ... też się czytać nie chciało

Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy komercyjne także , czy tylko jak zwykle darmocha i do tego spolszczona.

---------- Post dodany o 21:59 ---------- Poprzedni post był o 21:57 ----------

odp 6) standardowo nie da się
odp 5) widoczne od frontu czy admina?

keyvee
16-11-2010, 22:05
Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy komercyjne także , czy tylko jak zwykle darmocha i do tego spolszczona.

---------- Post dodany o 21:59 ---------- Poprzedni post był o 21:57 ----------

odp 6) standardowo nie da się
odp 5) widoczne od frontu czy admina?

Przeszukalem troche JEDa ale nic mi nie chce podpasc, a nigdy nie zawiodlem sie na tym co Wy tutaj polecacie

odp 5- od frontu

Darmowe komponenty chyba ze komercha nie jest droga

Gall Anonim
17-11-2010, 21:24
ad - 5 dostępne w JED
Sorrki - nie jestem szukajką - a wiem że kiedyś na to trafiłem