PDA

Zobacz pełną wersję : Przejście z Joomla PL na wersję joomlapl.com



rotsap
25-09-2006, 02:26
Witam. Po przeszukaniu forum nie znalazłem podobnego temtu , więc zapytam wprost. Rzecz w tym że chciałem przejść z wersji oferowanej przez joomla.pl (z polskim frontem i zapleczem) na wersję joomlapl.com (czyli z przetłumaczonym tylko frontem). Celem jest bezproblemowe przyszłe patchowanie joomli.

I mam w związku z tym kilka pytań.

1. Czy taka operacja może zostać wykonana bezproblemowo z zachowaniem aktualnej bazy danych. Rzecz w tym czy po prostu po zapisaniu bazy danych i późniejszym próbie przywrócenia, wszystko jest ok.

2. Pytanie jasno odnosi się do pierwszego, czyli czy ktoś z was przenosił swoją joomlę w ten sposób ? Może podzielić się swoimi doświadczeniami.
A może przenosił w drugą stronę ?

3. Czy obie wersje różnią się technicznie, czymś więcej niż niezlokalizowanym zapleczem w wersji z joomlapl.com .

4. Chciałem was zapytać jakich wersji wy używacie. Oczywiście można napisać że głównym wyznacznikiem jest znajomość angielskiego u administratora, ale czy na pewno ? Noi czy taka migracja waszym zdaniem ma sens ?

Przepraszam, jeśli takowe pytania się już pojawiły, szukałem, acz nie znalazłem. Jeśli ktoś widział taki temat ... proszę o wklejenie linka :)

zwiastun
25-09-2006, 04:56
Odpowiedź jest na głównej stronie joomla.pl