PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za moduł/komponent?



fridge
17-11-2010, 17:39
Witam

Od dłuższego czau poszukuję sposobu na wyświetlanie typów bukmacherskich na mojej stronie, ale nic nie mogę znaleźć. Prawdopodobnie nie ma takiego darmowego modułu. Na pewnej stronie zobaczyłem coś takiego:


typowanie1x2.pl/index.php/Typy-Bukmacherskie/

Może wiecie jakiego dodatku użył autor serwisu?
Jeżeli nie to może podpowiecie mi w czym bym mógł estetycznie prezentować swoje propozycje typów?

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam

PeFik
17-11-2010, 19:17
Ponieważ masz ksywkę z bardzo fajnego serialu, nie wiem czy go oglądasz uważnie, ale postacie są dociekliwe. A ty idziesz na łatwiznę.

Strona , którą podałeś została zrobiona na joomla 1.0.x , napisz do autora strony i zapytaj.

fridge
18-11-2010, 16:07
Nie wiem jaki serial masz na myśli, ale z pewnością go nie widziałem. Nick powstał "na szybko". Nie idę na łatwiznę, bo przeszukałem sieć jak tylko potrafiłem i nic nie znalazłem. Dziękuję za radę, ale wpadłem na to znacznie wcześniej i niestety autor nie udzielił mi odpowiedzi. Brak pomysłów skłonił mnie do założenia tematu i zapytania mądrzejszych w tych sprawach ode mnie. Uwierz, że nie chętnie wyszedłem tu z prośbą o pomoc, bo wiedziałem, że znajdzie się ktoś motywujący mnie do dalszego szukania. Jest jeszcze jeden sposób, a mianowicie zlecić komuś wykonanie takiego dodatku z tym, że ta opcja odpada, bo nie mam dość pieniędzy. W dalszym ciągu liczę na pomoc.

---------- Post dodany 18-11-2010 o 16:07 ---------- Poprzedni post był 17-11-2010 o 20:18 ----------

Znalazłem moduł który umożliwia wstawianie artykułów do bloków i może w takim artykule zrobię tabelę i będę w niej umieszczał swoje typy. To chyba dobre rozwiązanie. Jest może jakiś sposób na porcjowanie typów pod tabelą? Chciałbym żeby wyświetlało się np. ostatnie 10 dodanych, a reszta była pod tabelą 123..x? Jeżeli ktoś wpadł na lepszy sposób prezentowania typów to proszę dać znać.