PDA

Zobacz pełną wersję : Coś się lekko pochrzaniło ze stroną główną



morphic
17-11-2010, 23:41
Cześć wszystkim czytającym tego posta.

Mój problem pojawił się w momencie, gdy do kodu index.php szablonu ręcznie wstawiłem kod rotatora we flashu, odwołania do javascriptu i actionscriptu obsługujących tego flasha. I teraz sprawa wygląda w ten sposób, że jak domenę przekierowuję tylko na katalog, to wyświetla mi się info o pobraniu Flasha (domenę trzeba przekierowywać jako /katalog/index.php).

Sytuacja wygląda podobnie jeśli użyje się wyszukiwarki na stronie oraz linka "Podgląd" z zaplecza.

Powiedzcie mi, czy może się Wam kojarzy, gdzie mam szukać dupsa? Przeszukałem po linijce kod index.php (dla zainteresowanych udostępnię), bazę (za bardzo nie wiedząc czego szukam, ale szukałem rzeczy, które mi się jako pierwsze kojarzą z frontpage) i niczego mądrego nie wymyśliłem. Użycie ognistego robala też mnie za bardzo nie naprowadziło. Spróbujcie naciskając przycisk "Szukaj"

Szukać w pliku czy w bazie? Gdzie jest jakaś zmienna, która podpowiada Joomli co ma wczytywać jako stronę główną (aktualnie jako główna jest podpięta lista kategorii z K2). Chciałbym to naprawić bez dodatkowego instalowania Joomli.

A teraz trochę szczegółów:
szablon - Shopper Frenzy
Joomla 1.5.18
K2 - 2.3
dodatkowo zainstalowany jest najnowszy Joomfish i parę dodatków, które raczej nie mają wpływu na tego buga.

A hosting jest na home.pl

Adres stronki http://groundflight.pl

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

larry_krk
18-11-2010, 00:12
Mówimy o "Wybierz lotnisko / linię lotniczą" ?? U mnie wszystko jest ok na Firefox 3,6 Opera 10.63, oraz IE6 (tutaj style panie do poprawy - strona się rozjechała).

morphic
18-11-2010, 13:20
Mówimy Larry o szukaniu, wpisz sobie coś do wyszukiwarki i naciśnij "Szukaj" w wtedy przejdziesz "gdzieś". A co do IE6 to poprostu wrzucę coś, co wymusi aktualizację do 7