PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Maps - polski pakiet jezykowy



tomeekm
18-11-2010, 15:40
Witam wszystkich serdecznie!!
W ostatnim czasie przetłumaczyłem Phoca Maps (ok 90%). W praktycznym użytkowaniu wg mnie wystarcza. Jeżeli ktoś chce może nanieść ewentualne poprawki jak również dokończyć tłumaczenie.
Pzdr :)

Edit
pliki tłumaczone z wersji com_phocamaps 1.1.1

stop
19-11-2010, 19:40
Serdeczne dzięki:)

majki
27-07-2011, 01:55
ostatnio na szybkości wykonałem tłumaczenie dla Phoca Maps plugin.
info na blogu Phoca Maps - komponent wyświetlający Google Maps dla Joomla (http://blog.zyjespox.com/web-development/joomla/49-phoca-maps-komponent-google-maps-dla-joomla)

panda86
31-08-2011, 13:21
Witam, zadam lamerskie pytanie... ale jak zmienić język..? wrzuciłem te pliki na serwer: /public_html/sklep/language/pl-PL no i dalej...?? :(

pozdrawiam

majki
31-08-2011, 17:30
zasadniczo to działa tak, że ustawiony domyślny język w panelu admina (czyli dla większości z nas - Język polski) powoduje ładowanie dla wszelkich komponentów/modułów/dodatków danych plików językowych. z katalogu /language.
tak więc sprawdź jaki masz ustawiony domyślny język (rozszerzenia -> języki) oraz dla user'ów (witryna -> użytkownicy).

rzuć jeszcze kontrolnie okiem na ustawieniach komponentu/plugin'a - nie pamiętam czy tam też nie było takiego ustawienia jak wybór języka.

panda86
31-08-2011, 20:24
wiem wiem, już sprawdzałem wszystkie ustawienia ale nadal nic... :/ w samem dodatku nie widzę takiej opcji...

jest jeszcze możliwość podmiany zawartości pliku z ang na pl, ale nie o to chodzi przecież.. chociaż ostatecznie to kto wie :)

EDIT // w dodatkach mam Phoca Maps Plugin (http://sklep.carman.xcl.pl/administrator/index.php?option=com_plugins&view=plugin&client=site&task=edit&cid[]=37) - który jest wyłączony ale tam i tak nie ma żadnej opcji odnośnie języka.

majki
01-09-2011, 00:07
coś mi świta, że też miałem tę samą zagwozdkę i sprawdziłem na jednym z ostatnich projektów Joomla, gdzie korzystałem z tego komponentu com_phocamaps.

Otóż nie sprawdziłeś uważnie, bo jest parametr ustawiania języka w konfiguracji konkretnej mapy (komponenty -> Phoca Maps -> Mapy: XXX -> edycja). wpisz tam:

pl
i powinno śmigać.
http://www.isense.pl/kontakt

panda86
01-09-2011, 07:47
no wiem, ale próbowałem już wcześniej i nic.. - spróbuje podmienić pliki w oryg. pacze i zainstalować na nowo.. ;) jak się nie uda to będę kombinował jeszcze z podmianą samych zawartości plików

OMK
09-06-2012, 12:11
Witam, stary temat ale nie udało mi się znaleźć rozwiązania. Pal sześć ze spolszczeniem można się domyśleć ale gdzie zmienić aby pod mapą nie wyświetlało się wyszukiwanie trasy po angielsku tylko po polsku tzn. From Address i Get Route. Google i inne nie pomogły. Przekopanie plików języka też. Pozdrawiam

lsz
11-06-2012, 09:37
Bardzo prosto :)

W ustawieniach mapy:

Map Language wpisujesz pl

OMK
11-06-2012, 10:12
Mam pl i mapa jest po polsku a opis pola gdzie wpisuje sie z jakiej ulicy jedziesz po angielsku. Czyli to coś z google?

zwiastun
11-06-2012, 12:17
Przeczytaj babci, cioci, mamie, koledze, kochance Twoje pytanie i zapytaj, jak zrozumieli. A potem popraw i znów przeczytaj. To taka sprawdzona metoda na radzenie sobie z kłopotami w wyrażaniu myśli. Nic pojąć z Twojego pytania nie można.

Shaft
06-09-2012, 14:38
Przechodzimy do edycji pliku: administrator/language/En-Gb/en-GB.plg_content_phocamaps.ini i w wierszach 44 i 45 zmienić z "Get Route" na "Pokaż trasę" i z "From Addres" na "Z adresu". Oczywiscie w ustawieniach komponentu w mapie i markerze wybieramy jezyk En(UK). Gotowe ;)

Nie wiem po co kombinacje z tłumaczeniami ściąganymi z neta :)

sadus
22-04-2014, 13:09
Witam wszystkich serdecznie!!
W ostatnim czasie przetłumaczyłem Phoca Maps (ok 90%). W praktycznym użytkowaniu wg mnie wystarcza. Jeżeli ktoś chce może nanieść ewentualne poprawki jak również dokończyć tłumaczenie.
Pzdr :)

Edit
pliki tłumaczone z wersji com_phocamaps 1.1.1

Dzięki!!!
Na wersji 2.0.6 działa

- - - Updated - - -


Nie wiem po co kombinacje z tłumaczeniami ściąganymi z neta
Żeby Kolego mieć np Warszawa, a nie Warsaw, w trasie mieć kieruj się na wschód itd...
Ale oczywiście zależy co komu potrzeba :D

Gall Anonim
22-04-2014, 21:53
@sadus a ty z archiwum X jesteś?
Że jakieś kotlety z przed lat odgrzebujesz?