PDA

Zobacz pełną wersję : Formatowanie w IE 8



jac321
19-11-2010, 01:32
Witam
mam problem z formatowaniem strony (lechia2002.pl), polega na innym wyglądzie w FF (dobrze) a w IE 8 (nieprawidłowo); co prawda w Operze też trochę nie gra ale to na osobny wątek.
Próbowałem skorzystać z tych wskazówek ale nie pomogło (http://forum.joomla.pl/showthread.php?37788-rozje%C5%BCdza-sie-w-ie-8&highlight=explorer)
i zainstalowałem dodatek i wstawiłem wiersze w index.php
Jommla 1.5.20

a_m
19-11-2010, 13:33
wklejałeś teksty bezpośrednio z Worda, posprzątaj śmieci w kodzie

jac321
21-11-2010, 04:02
Tak wklejałem, ale nie wiem jak mam rozpoznać śmieci?
A na przyszłość co mogę zrobić aby tych problemów nie było?

---------- Post dodany o 04:02 ---------- Poprzedni post był o 03:36 ----------

Ok spróbowałem kilku możliwości i wyrzuciłem dużo śmiecia.

<w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas /> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables /> <w:SnapToGridInCell /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:DontGrowAutofit /> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]-->dzięki za pomoc ;)

tlewap
21-11-2010, 09:01
Najlepiej wklejeać teksty niesformatowane, np. jeśli kopiujesz coś z internetu, wklej to do notatnika, stąd skopiuj i wklej na strone.

PS Uaktualnij joomla do najnowszej wersji

jac321
21-11-2010, 17:46
Nie wklejałem z internetu tylko pisałem sam, ale wynika z tego że nie mogę formatować (parę razy trafiła się sytuacja że zerwał połączenie i straciłem pracę)