PDA

Zobacz pełną wersję : ogólny problem z posłuszeństwem



cugok
19-11-2010, 21:29
Witam.
Chciałem się dowiedzieć dlaczego moja joomla zachowuje się bardzo dziwnie (link (http://polska2030plus.pl/)), otóż:
nie mogę zmienić strony głównej. W dziale "Artykuły > Strona główna" zmieniłem artykuł który powinien się wyświetlać jednak bez efektu, cały czas wyświetla się stary ?
Pozdrawiam

Gnom
19-11-2010, 21:40
Troszkę mało informacji, zaznaczyłeś, że ma się wyświetlać na stronie głównej ??
Ograniczenie ilości artów na stronie głównej do ilu ustawiłeś ?
Wyłączyłeś wyświetlanie starego artu na stronie głównej ?

cugok
19-11-2010, 22:02
Tak, zaznaczone że ma się wyświetlać na stronie głównej. Ograniczenia nie wiem do ilu. Art startowy wyłączony.

Poprostu wyłączyłem stary artykuł z głównej, na jego miejsce dałem nowy i brak zmian. Tak samo jak próbuję w Preferencjach Artykułów ukryć datę utworzenia, datę zmiany, autora - bez zmian! (w artykule próba przy ustawieniach globalnych i ustawieniach dla tego konkretnego artykułu).

trzepiz
19-11-2010, 22:03
wyczyść cache w Joomla! i w przeglądarce ??

cugok
20-11-2010, 00:58
W panelu admina pamięć podręczna wyczyszczona oraz usunięte przedawnione pliki. Uruchomiony pierwszy raz na innym komputerze i przeglądarce - bez efektu.

dodam jeszcze

Katalog pamięci podręcznej /home/users/pol2030/public_html/cache/ Zapisywalny
Katalog pamięci podręcznej /home/users/pol2030/public_html/administrator/cache/ Zapisywalny
Katalog dzienników ($log_path) /home/users/pol2030/public_html/logs/ Zapisywalny
Katalog tymczasowy ($tmp_path) /home/users/pol2030/public_html/tmp/ Zapisywalny

Gnom
20-11-2010, 14:49
Hmm, a może spróbuj nanieść zmiany na stary art i zobacz, czy coś się zmieni ?
Jeżeli wyłączyłeś stary art to czemu się wyświetla ? Jak dla mnie jest on nie wyłączono i masz ustawione wyświetlanie pojedynczego artykułu i to jest powodem, że nie widać zmian.
Posprawdzaj dokładnie w jakiej kategorii i jakiej sekcji jest stary art, wyłącz go, włącz nowy artykuł i sprawdź, czy się wyświetli.