PDA

Zobacz pełną wersję : zamiana pozycji modułu



majerle
26-09-2006, 00:34
Walczę już kilkanaście minut nad zmianą, a właściwie zamianą pozycji modułów w testowanej stronie joomla... planuję zamienić pozycję modułu nowych informacji (mod_latestnews) z pozycją modułu najczęściej czytanych (mod_mostread).... czyli w templatce w pliku index.php zamieniłem - choć nie jestem pewien czy w dobrych miejscach - odpowiedniki ich położeń na stronie, czyli user1 ><user2.

Proszę o pomoc, niechaj ktoś mi wskaże właściwe miejsce gdzie ja mam to zamienić by moduł najczęściej czytanych był pod news'ami (odwrotnie jak jest teraz) [najlepiej podany kod po zamianie tych pozycji]???


Z góry dzięki za pomoc / szukałem info o tym na stronie i w FAQ ale nie qmam tamtych objaśnień...

Z góry dziękuję.:confused:

zwiastun
26-09-2006, 03:42
panel admina => menu Witryna [Site] => Podgląd [Preview] => trzecia pozycja

majerle
26-09-2006, 11:19
szczerze powiedziawszy - co ja mam z tym zrobić ???

Po wybraniu Twej ścieżki --- (panel admina => menu Witryna [Site] => Podgląd [Preview] => Inline with positions... widzę co gdzie jest ustawione, lecz jak mam to zmienić bo na danej stronie nie da się tego zrobić ??

jac02
26-09-2006, 16:55
Panel admina => Moduły => Moduły witryny. Kliknij twoj moduł i masz opcje konfiguracyjne. Możesz wybrać wybrane miejsce dla swego modułu. Wczesniej sprawdź tak jak podał Zwiastun czy Twoja templatka ma takie pozycje modułów. Zmiany w kodzie templatki są wg mnie nie potrzebne