PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po przeniesieniu strony



Gnom
22-11-2010, 12:26
Witam, mam problemy po przeniesieniu strony na inny serwer, a mianowicie backup odtworzył się bez problemu, ale zauważyłem, że nie mogę robić zmian w panelu administracyjnym, pokazuje "zapisano zmiany" ale zmiany nie są zapisane. Po wyłączeniu ftp wszystko ruszyło, za to po odinstalowaniu dodatku, znika on z menu dodatki, ale w menu komponenty nadal istnieje (i działa). Zrobiłem update jommli do 1.5.22 nic nie pomogło :(
Backupy tworzone przez akeeba nie dają się rozpakować bo twierdzi, że archiwum jest uszkodzone. Czy jest jakaś możliwość naprawy tego bez utraty danych, strona działa i sporo już na niej jest i nie chcę tego stracić :( Czy mogę nadpisać katalog administrator bez obawy, że coś nie zadziała ?
Z góry dzięki za pomoc.

tomaszek83
22-11-2010, 12:39
a prawa zapisu?

Gnom
22-11-2010, 12:52
Wszystko jest ustawione tak jak powinno katalogi na 775 a pliki na 644 jedynie plik configuration.php ma 444 i nie specjalnie wiem z jakiego powodu :(

Bazyl
22-11-2010, 12:54
Witam,

Wszystko, co potrzebujesz masz w bazie danych + pliki (zdjęcia, filmy), a to masz w kopii zapasowej.
Zawsze możesz zrobić kolejna kopię przed nadpisaniem folderu administrator.

Może odinstaluj komponent, a nie tylko moduł?

Zdaje się, że pakiety AkeebaBAckup lepiej jest pobierać przez ftp.

Gnom
22-11-2010, 13:01
hmm, no właśnie nie mogę zrobić działającego backupu :( bo robi niby prawidłowo i nie chce się rozpakować :)