PDA

Zobacz pełną wersję : CB strona konfiguracji ładuje się bez końca



amberweb
22-11-2010, 17:02
Witam,
Mam problem z Community Builderem 1.2.3 na Joomla1.5.17.
świeżo postawiona joomla bez żadnych dodatków, Po zainstalowaniu CB wszystko działa oprócz zakładki konfiguracja, gdy na nią klikam strona ładuje się bez końca. Najpierw miałąm joomla1.5.20 i było to samo więc pomyślałam że CB 1.2.3 może nie działać z tą wersją, zmieniłam i jest to samo.
Bardzo proszę o pomoc.
Dodam jeszcze że nie mam włączonej obsługi ftp czy to może mieć coś wspólnego? (http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=5qD&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&&sa=X&ei=sIPqTOT6DM-fOtbJvIkK&ved=0CBUQvwUoAQ&q=community+builder+configuration&spell=1)

KejeN
22-11-2010, 17:15
Witam,
Instalowanie starszej wersji Joomla! zamiast nowszej, która i tak nie była obecnie obowiązującym(wersja 1.5.22) wydaniem na pewno nie pomoże.
Obsługa ftp też nie ma w tej kwestii znaczenia.
Może serwer słaby (darmowy)?

amberweb
22-11-2010, 22:49
faktycznie nie ftp bo udało mi się włączyć. serwer nie powinien być słaby, podpięłam joomle pod serwer firmowy moich rodziców płacą za niego sporą kasę i jest chyba z netiz, dokładnie nie wiem bo kupowali go od pośredników (kbf.pl) ale śmiga ładnie. Zupełnie nie wiem o co chodzi, na Xamppie działa wszystko dobrze a na serwerze nie:(