PDA

Zobacz pełną wersję : Wczytywanie grafiki



zbyszeko
23-11-2010, 15:35
Problem dotyczy wszystkich przeglądarek. Próbuję wgrać jpg lub gif lub pdf przez menu Witryna - Media. W konfiguracji globalnej Flash uploader raz włączony a innym razem wyłączony. Po wybraniu pliku do wgrania pojawia się napis - Ostrzeżenie - Przeniesienie pliku nie powiodło się! Błąd. Nie można wczytać pliku. - Dodam, że miesiąc temu pliki wgrywałem bez problemu. Od tamtej pory niczego w swoim komputerze nie zmieniałem. Tak samo dzieje się nawet wtedy gdy chcę wgrać taki plik, który miesiąc temu przechodził bez problemu. Dziękuję za pomoc.

pyziak
24-11-2010, 12:45
może zmieniona została konfiguracja serwera ? trudno zgadywać, sprawdź jeszcze z włączoną obsługa FTP ( PA - Konfiguracja - Serwer - FTP), sprawdź prawa do katalogów (PA - Pomoc - Informacje o systemie - Prawa do katalogów) , spróbuj użyć JCE .

zbyszeko
25-11-2010, 11:24
To raczej nie problem z serwera. Byłem u administratora, sprawdził, że jest OK. On podejrzewa, że to jakiś problem z Joomla. Radził zrobić kopię strony i ponownie zainstalować nowego Joomla. Na szczęście okazało się, że grafikę i inne pliki mogę przesłać na serwer korzystając z managera plików w panelu administracyjnym mojego konta hostingowego.