PDA

Zobacz pełną wersję : Templatka - problem z uprawnieniami na serwerze



blp
26-09-2006, 23:28
witam,
Mam następujący problem:
zainstalowałem szablon MBT Macro Blue ze strony http://www.joomlart.com ale niestey nie da się go usunąć ani zmodyfikować. Na moim serwerze uprawnienia do tego szablonu są jako apache zamiast mojego id i nie mogę ich nawet usunąć. Podobnie jest z innymi templatkami pobranymi z tego serwisu (templatki z innych stron zachowują się normalnie - na serwerze jest user ID i mam do nich prawa). Konsultowałem się z administratorem serwera (Az.pl) i jedyne co może zrobić to zainstalować mi na serwerze skrypt który co jakiś czas będzie sprawdzał ID i zmieniał z apacha na moje, ale niestety nuie widzę żadnych efektów. Pewnie w kodzie templatek z tego serwisu jest jakiś skrypt który zmienia id na serwerze i da się i być może da się go usunąć, ale niestety nie znam się na tym dostatecznie. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki

mariolosek
27-09-2006, 11:52
Najlepiej chyba jest ustawić odpowiednie wpisy w .htacces. Sam mialem podobe problemy z nobody, kiedy przesylalem cos przez php.

Jednym z wyjsc jest rozpakowanie template i upload juz rozpoakowanego przez ftp do folderu templates