PDA

Zobacz pełną wersję : Niepożądane wyświetlanie linku do artykułu, przy linku "Read more".



DamianG
26-11-2010, 11:19
Witam, mam poprawnie zainstalowaną Joomle 1.5.22.
Opis
Generalnie mój problem polega na tym, iż wyświetla mi się tytuł artykułu przy linku readmore. Wygląda to tak: "Więcej… [Robert Jasper i Adam Ondra na 8. KFG]" i trochę to przeszkadza (zwłaszcza, że własciwy tytul artykułu jest podlinkowany. Chciałbym zrobić, tak aby wyświetlał się TYLKO napis "Więcej...".
Adres do strony to : Drytooling.com.pl. Na stronie głównej jest ustawiony przegląd artykułów (aczkolwiek na stronie widać tylko link "Więcej...". Dlaczego... o tym niżej.

Chcę zooptymalizować trochę kod i wywalić parę komponentów i modułów. No i tu się pojawia mój problem, że gdy wyłączam komponent Jcomments to zamiast napisu "więcej..." pojawia się np. "Więcej… [Robert Jasper i Adam Ondra na 8. KFG]", czyli więcej + tytuł artykułu.

Pytanie
Czy taki sposów wyświetlania pluginu readmore spowodowany jest przez komponent Jcomments, czy może jest to spowodowane innym ustawieniem (joomli, modułu, komponentów?). Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Na razie wstrzymałem się z usuwaniem komponentu jcomments, ponieważ chciałem się skonsultować z wami forumowicze :)

przeszukiwałem fora, i wujka google, lecz nie znalazłem rozwiązania. Możliwę że używałem nieodpowiednich słów kluczowych...

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link
drytooling.com.pl

Konfiguracja
Wersja bazy danych: 5.0.90
Porządek znaków w MySQL: utf8_general_ci
Wersja PHP: 5.2.13
Serwer WWW: Apache/2.2.3 (CentOS)
PHP działa na: cgi-fcgi
Wersja Joomla!: Joomla! 1.5.22 Stable [ senu takaa ama woi ] 04-November-2010 18:00 GMT

Jola
26-11-2010, 20:17
Witam,
jaki tytuł? Ja nic takiego przy "Więcej" nie widzę.

DamianG
26-11-2010, 20:52
Cytat z postu: "Adres do strony to : Drytooling.com.pl. Na stronie głównej jest ustawiony przegląd artykułów (aczkolwiek na stronie widać tylko link "Więcej...". Dlaczego... o tym niżej."

Hej, na razie mam trochę pokombinowane. Tzn włączony mam komponent Jcomments, który sprawia, że wyświetla się tylko więcej. Jak wyłącze go to wyświetla się Więcej... + tytuł.
Docelowo chciałbym wyłączyć ten komponent (jComments)

Jola
26-11-2010, 20:56
Przełącz szablon na standardowy i sprawdź co się wtedy wyświetla.

DamianG
28-11-2010, 21:09
Przełącz szablon na standardowy i sprawdź co się wtedy wyświetla.

Przełączyłem i w szablonach
rhuk milkway wyświetla się
a w JA purity nie wyświetla się

Jola
28-11-2010, 21:28
Czy wpis: <jdoc:include type="head" /> znajduje się w sekcji head (index.php szablonu) ?

DamianG
29-11-2010, 09:48
Czy wpis: <jdoc:include type="head" /> znajduje się w sekcji head (index.php szablonu) ?

Tak, znajduje się pod znacznikami "meta"

paczek85
06-12-2010, 20:24
Witam. mam pytanko mam zainstalowany jcomments. i mam ustawiony przegląd artykułów na stronie głównej. http://www.rozanki.22web.net , chodzi mi o to, że wstawiłem "więcej" i "dodaj komentarz" pod artykułem. Tylko w tym rzecz że dwa napisy są obok siebie, jak mam to zrobić by jeden był max z lewej strony a drugi z prawej. W których plikach pogrzebać? Tylko proszę o dokładniejsze instrukcje bo ja laik w tych sprawach. Dziękuje

Bazyl
06-12-2010, 20:32
Witaj,

Co Cię skłoniło do napisania w tym wątku?
Bałagan się robi!

Musisz sie podszkolić z html/css - wiecej nie widać pod FF.

paczek85
06-12-2010, 20:35
dziękuje za odpowiedź, czyli co chcesz mi powiedzieć, że muszę czytać i czytać, żeby coś wykombinować ? a nie jest to wstawienie jakieś linijki tylko? chociaż mnie może naprowadź?
A co masz na myśli, że więcej nie widać pod FireFoxem?

Bazyl
06-12-2010, 20:41
a nie jest to wstawienie jakieś linijki tylko?
Nie


A co masz na myśli, że więcej nie widać pod FireFoxem?

Zainstaluj to sie dowiesz. :)

paczek85
06-12-2010, 20:51
Firefoksa mam cały czas zainstalowanego i jego używam ale dalej nie wiem o co w tym chodzi