PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej opcji w komponencie com_contact



pacek_
26-11-2010, 17:57
Witam wszystkich, długo już szukam i nie mogę znaleźć odpowiedniego dodatku. Potrzebuję rozszerzyć możliwości menedżera kontaktów. Coś jak na tej (http://www.pakietypromocyjne.pl/index.php/Dystrybutorzy/,E-KOM,) stronie, widać że można tu dodawać linki do informacji dodatkowych kontaktu (na tym mi najbardziej zależy), w liście kontaktów w kategorii są różne wyróżnienia. Czy wie ktoś w z jakiego rozszerzenia skorzystać żeby osiągnąć taki efekt? Dodam że przekopałem już extensions.joomla.org , pliki.joomla.pl i masę innych stron. Pozdrawiam.

a_m
26-11-2010, 18:11
dodawanie odnośnika jest przecież w standardowym komponencie / kod <a href.. możesz też wkleić w pole dodatkowe informacje i też zadziała

pacek_
26-11-2010, 18:29
Rzeczywiście:) ale chodzi o to że miałem dostęp jako operator do tej strony którą podałem w linku. Użyty w niej jest jakiś dodatek który dodaje edytor html w polu więcej informacji, jest opcja wyboru galerii dla kontaktu, jest opcja ustawienia wyróżnienia. I nie mam teraz jak sprawdzić co to za rozwinięcie było użyte:/ a na czymś takim by mi zależało.