PDA

Zobacz pełną wersję : Przepraszam zwiastuna



atomas
27-11-2010, 17:08
Nie mogę kontynuować postu, więc zakładam nowy. Bardzo dziękuję za wszystkie porady, ale jedna z nich w przewodniku radziła
Skasuj cały katalog /public_html/
Nie mogłem jej zastosować, bo to by było samobójstwo - nie mam kopii zapasowej. Na szczęście uzyskałem kontakt hostingiem, atak był na nich i cały czas pracują nad usunięciem skutków, chyba na tym forum znalazłem radę, że jak bazie danych nic się nie stało to można spróbować przywrócić index.php z instalki. Prawdopodobnie to hosting nałożył jakieś ograniczenia na konta użytkowników i dlatego nie mogę instalować komponentów

Bardzo przepraszam, jeśli ktoś odniósł wrażenie, że nie szanuję porad albo coś w tym stylu, w każdym razie nie będę już męczył z tematem.

zwiastun
27-11-2010, 17:36
Ja nie należę do obrażających się.
Rada dotyczyła zapewne skasowania całej zawartości katalogu public_html (lub innego, w którym umieszczona była witryna). Jeśli nie masz precyzyjnej listy zmodyfikowanych plików, to witrynę odtwarzać należy z nowych pakietów instalacyjnych. I dlatego cała zawartość wspomnianego katalogu usuwamy. Oczywiście - z głową. Najpierw ją kopiujemy na dysk lokalny, bo będą z niej potrzebne np. obrazki.
Ale to szczegół. W całości ważne, żeby wiedzieć, co się ma zrobić, co się robi i po co się robi.