PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial wyłączenie maila aktywacyjnego



xev1n
28-11-2010, 13:32
Witam. Szukałem tego po setkach stron, siedzę nad tym problemem 4 dni i nie mogę sobie poradzic. Mianowicie, mam joomle 1.5 + JomSocial. Problem polega na tym ze JomSocial nie wysyła maila aktywacyjnego, testowałem na trzech kontach, onet interia i gmail, więc stwierdziłem ze wyłączę tą opcję. Jedyne co znalazłem to wyłączenie tego z poziomu ustawień globalnych w joomli. Wyłączyłem i co z tego przy rejestracji zarówno z modułu logowania joomli jak i z poziomu jomsocial nadal wyświetla tekst o tym ze wysłał link na maila [sic!] po czym oczywiście ani maila ani zalogowac się nie można. Proszę pomóżcie. Może w php coś trzeba pokręcic. Z góry dziękuję.

PeFik
28-11-2010, 20:51
pytanie kluczowe, czy joomla sama bez jomsocial wysyłała e-maile aktywacyjne ??
ponieważ JS korzysta z tych samych funkcji. Zatem .... na wiki.joomla.pl albo na forum poszukaj jak ustawić zmienić ustawienia w konfiguracji ogólnej.

LINK: http://wiki.joomla.pl/index.php/Screen.config.15#Konfiguracja_poczty

Moim zdaniem lepiej w hostingu założyć e-mail dla danej domeny , bo jaki to profesjonalny serwis który wysyła z @wp.pl .

p.s.
A jak polegniesz 6 dnia, zawsze możesz dać do działu zleceń, ktoś ci za kilka piw/soczków/redbullów pomoże.