PDA

Zobacz pełną wersję : Tytuł szablonu na belce - jak to usunąć?



Rafael_fEVO
28-11-2010, 19:54
Mam szablon modyfikowany przez brata, z zagranicznej strony, z tego co wiem, oryginalny. Wszystkie tytuły strony mam ustawione takie, jak chcę, na na belce przeglądarki, kiedy otwieram stronę, mam tytuł templatki. W jakim pliku to usunąć? To nie takie łatwe, plików jest multum. Strona zamknięta obecnie.

Jak zamknięta też to widać. Belka co innego, tytuł nad konserwacją co innego.
Pozdrawiam, dziękuję za odpowiedzi.

palyga007
28-11-2010, 20:53
Aby pobrać szablon i sprawdzić co w nim siedzi trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem czyli o ile się nie mylę wybulić najmniej 39$.
tak w ciemno.. sprawdź w pliku index.php szablonu czy nie jest na sztywno wpisany tytuł.
jeśli nie to może być ciężko znaleźć rozwiązanie.

Rafael_fEVO
28-11-2010, 22:47
Mój brat ma tam konto, w związku z czym on postawił mi na tym stronę, przez quickstart, nie wysilił się. A tego sam nie wie. W index.php nic nie widzę... Jeżeli ktoś chce, to mogę mu dać paczkę do przejrzenia, bo ja tam nic nie dostrzegam. A jest taka jedna strona, z tym samym szablonem, i tam jest normalnie dowolny tytuł...

PS. Sprawa rozwiązana, Menu->mainmenu->Strona główna ->Parametry:Systemu -> Tytuł strony.
Koledze palyga007 (http://forum.joomla.pl/member.php?26755-palyga007) bardzo, bardzo dziękuję!

palyga007
28-11-2010, 23:33
Wina nie leżała po stronie szablonu. Trzeba było po prostu zmienić wpis w Parametrach systemu domyślnej pozycji menu.