PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena i zmiany w wyświetlaniu modułów



libia
29-11-2010, 13:49
Mam problem z ustawieniem przypisania menu w modułach.
Zaczęło się to od tego kiedy zainstalowałam forum Kunena. Chciałam aby wyświetlał się na całą stronę, więc wszystkie moduły wyłączyłam w pozycji forum i co się stało. Kiedy przechodzę do strony głównej i klikam pod artykułem na "więcej" ten wyświetla mi się na całej stronie tak jak forum. Dziwne jest to że na lokalnym wszystko jest ok, tzn tak jak ustawiłam. Problem pojawił się po zaktualizowaniu joomli do wers. 1.5.17. (Obecnie mam 1.5.20), na lokalnym instalowałam pełną wersję 1.5.20.
Zmuszona byłam moduły po lewej zaznaczyć w pozycjach menu "wszystkie", co nieciekawie wyświetla się forum, bo z tymi modułami po lewej.
Drugi problem to logowanie. Moduł logowania(rejestracji) jakby konfliktował z logowaniem do forum. Na stronie widać że ktoś się zalogował ale ta osoba o tym nie jest informowana (brak dostępu do swojego profilu na stronę i do forum). Widać zalogowanych tylko od strony zaplecza , jeśli wyłączę moduł rejestracji(logowania) pozostawiając tylko do logowanie w kunena, wtedy wszystko jest ok(na lokalnym ten problem nie istnieje)