PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uprawnieniami w LoudMouth 4.1 PL



igen
27-09-2006, 13:41
Posiadam Joomla 10.11 Sable PL z zainstalowanym LoudMouth 4.1 PL. Po skonfigurowaniu forum ( wszystkie poziomy dostepu ustawione na "public"). Przy probie jego uruchomienia niezaleznie od zalogowanego użyszkodnika otrzymuje komunikat: Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część serwisu" Czy ktos wie jak można rozwiazac ten problem??

stone
28-09-2006, 10:31
Nie jestem, pewien ale sprawdz na stronie komponentu czy jest ona zgodna z 1.0.11

bigdaro
17-11-2006, 09:50
Witam, jestem tu nowu, darujcie moze lamerskie pytanie. Zainstalowałem forum jak wyzej i nie mam zadnej grafiki. Wszystko smiga, ale nie ma obrazkow rangi, nie wyswietlaja sie emotikonki, generalnie nie ma zadnej grafiki. Pliki sa oczywiscie w odpowiednich miejscach. Dzialalem kiedys na mambo i przesiadlem sie na joomla, uzywalem wczesniej Loudmouth i nie mialem z nim dotad zadnych problemow. Moze ktos ma pomysl, co zrobic...
Pozdrawiam

stone
18-11-2006, 22:39
Możesz dać link do strony?

bigdaro
19-11-2006, 21:44
Mogę :) www.klebark.pl ... w ogóle forum zachowuje sie nienormalnie, ale za długo by o tym pisać, chyba, że masz PW to tam to opiszę... aha, w tej chwili są usunięte linie z BBcode, bo była starszna kaszanka, forum jakoś funkcjonuje, ale bardzo dalekie jest od tego jak bym sobie wyobrażał...:confused: