PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z mgallery



michu1552
29-11-2010, 22:06
Witam otoz mam problem z mgallery zainstalowałem wszystko piekne sprawnie dalem prawa dla kataogu gllery wchodze na strone www.xxxx.XXXX.pl i biała strona widac tylko na srodku katalogi pisze


Gory
Rosliny

No więc kliknolem sprawdzic czy cos dziala ale nic zdjecia sie nie pokazująa ni nic prosze o pomoc zainstalowalem wedló poradnika isntalacji mgllery.


(przeszukalem w googlach wszysyc maja problem tylko z wstawianiem zdjec to ze zjecia sien ie pokazuj to co innego ;/)

A oto co mi się pokazuje:

3287

(Powiększcie zdjecia (click)

3288

palyga007
29-11-2010, 22:44
link do strony?

michu1552
29-11-2010, 22:49
www.produkty.fragilesmini.pl to link do strny ale poco ci link jak to jest po wpisaniu adrsu?

palyga007
29-11-2010, 23:00
A jakbym jeszcze mógł na szybko prosić link do tego dodatku bo jakoś nie mogę zlokalizować

---------- Post dodany o 23:00 ---------- Poprzedni post był o 22:56 ----------

a gdzie u kolegi jest cała sekcja head...
jakoś nie mogę zrozumieć o co tam chodzi w ogóle..

michu1552
29-11-2010, 23:23
link do dodatku rozumiem ze chodzi ci o galerie mgallery ? tak? trzym link do mgallery:http://mskrypty.ovh.org/download.php

palyga007
29-11-2010, 23:44
A CO TO MA WSPÓLNEGO Z JOOMLA!? <nie krzyczę ! bo Joomla!>
Co więcej u mnie po pobraniu na localhost działa bez zarzutu.

---------- Post dodany o 23:38 ---------- Poprzedni post był o 23:27 ----------

Ty tam masz w ogóle jakieś zdjecia umieszczone na tym serwerze..
ponieważ poruszając się po katalogach (o zgrozo, tego też dawno nie doświadczyłem ) żadnych zdjęc wtym folderze nie widziałem.
Jak dla mnie to
Temat -------> KOSZ

---------- Post dodany o 23:44 ---------- Poprzedni post był o 23:38 ----------

A i tak na sam koniec w ramach naprawdę życzliwej rady.
Jeśli masz coś wspólnego z portalem fraglesmini to znajdź/znajdźcie sobie jakiegoś licealistę z profilu humanistycznego, albo może nawet gimnazjalistę ponieważ żaden ze mnie prof. Miodek, ale "Pisąc będziecie mogli na forum poświęconego pisaniu ile wlezie wam :) im więcej tym lepiej a portal to głównie newsy !"

Po takim "zdaniu" to ja nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać.