PDA

Zobacz pełną wersję : Biała strona błąd w stronie



drobny2992
30-11-2010, 00:37
Witam

Zrobiłem stronę w Joomla. Dostępna jest ona pod adresem: www.bursa-ostrow.webpark.pl. Niestety jest problem bo wchodząc na ją jest biała strona i nie ma żadnego błędu. W pliku configuration.php jest wpisane wszystko ok , bazę danych dodałem prawidłowo i nie mam pomysłu co może być przyczyną. Może Wy mi podpowiecie?? Za wszystkie cenne porady dziękuję.

palyga007
30-11-2010, 11:46
A czy w głównym katalogu witryny nie pozostał przypadkiem plik index.html

Aczkolwiek jestem bardziej skłonny sądzić, że winę za całą sytuację ponosi hosting (darmowy).
Te wszystkie skrypty ładowane na początku zapewne powodują jakieś konflikty, które uniemożliwiają "start" Joomla!

chociaż w tej kwestii pewnie więcej mogliby powiedzieć @jolaass lub @icek_klezmer

drobny2992
30-11-2010, 14:47
Hosting nie jest darmowy bo mam wykupioną opcję z bazą danych i obsługą php. W katalogu głównym strony mam pliki index.php oraz index2.php ale to nie one powodują problem bo usunąłem je i to samo. A tych opcji z webparku nie da się wyłączyć. Może jakeiś inne pomysły??

palyga007
30-11-2010, 14:57
jeśli to nie tajemnica to ile to kosztowało?
To ja dziękuję za hosting, który pomimo tego, że za niego zapłaciłem ładuje mi na moje www dziewięć zewnętrznych skryptów .js
możesz poszukać na forum było parę podobnych tematów. Część znalazła szczęśliwy finał, część nie.

Ja póki co podejrzewam hosting.
Czy strona działała wcześniej czy od początku jest "czysta"

Robster
30-11-2010, 15:55
Tym bardziej, że teraz co najmniej 2 firmy oferują w pełni funkcjonalny hosting za free przez 2 lata. Porywanie się na darmowe opcje z dopłatą, za rzeczy które powinny być w standardzie jest na czas obecny głupim posunięciem.

drobny2992
30-11-2010, 22:08
Macie rację. Wina leży po stronie serwera. Pomimo to, że ma on PHP i MySql to niestety nie da się na webparku odpalić Joomli. Dzwoniłem dzisiaj do WP i powiedziano mi że niestety ale na tym serwerze Joomla nie będzie działać. Już zmieniłem hosting na pdg.pl i śmiga aż miło patrzeć :D Dzięki za wszystkie pomysły :podstep: