PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można niczego zainstalować (nie było żadnej zmiany serwera itp.)



rockrobin
30-11-2010, 20:14
Jak w temacie postu. Nie mogę nie czego zainstalować: szablonu, komponentu, dodatku. Wyskakuję słynny error:


JFolder::create: Nie można utworzyć katalogu
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku

Czytałem już na forum różne posty dotyczące tego problemu ale póki co nic nie pomogło: zmiana chmod'ów, zmiana ustawień globalnych, zmiana configuration.php.

Dodam jeszcze, że nie było żadnej migracji do wyższej wersji joomla ani zmiany serweru.
Cały czas mam joomle na jednym serwerze (dreamhost.pl) i stało się to chyba tak nagle.

Jeśli ten problem dotyczy chmod'ów to prosiłbym o łopatologiczne wytłumaczenie jakie prawa domyślnie powinien mieć każdy folder i plik by wszystko sprawnie działało.

palyga007
30-11-2010, 20:27
Jeśli ten problem dotyczy chmod'ów to prosiłbym o łopatologiczne wytłumaczenie jakie prawa domyślnie powinien mieć każdy folder i plik by wszystko sprawnie działało.
To juz było tłumaczone łopatologicznie wiele razy:)

upewnij się że na 10000000% masz poprawnie ustawione ścieżki i prawa do katalogu tmp
jeśli tak to sprawdź w konfiguracji czy masz włączone FTP jeśli tak to wyłącz i spróbuj ponownie coś zainstalować