PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie ikona "edytuj" we front-end, żeby edytować artykuł??



bpaul1
30-11-2010, 21:18
witam. Powiem szczerze, że nie wiem jak to się stało, ale zniknęła mi ikona edytuj po zalogowaniu na front-end. Nawet ja jako super-administrator nie jestem w stanie robić małych korekt w artykułach bez logowania się na zaplecze.
Chciałem ustawić jednego z użytkowników który pomga mi prowadzić stronę, żeby mógł edytować artykuły (wyłapywać błędy ortograficzne itp), ale nic z tego, mimo, że ustawiłem go jako "pablisher". Adres strony: przedszkole16.bydgoszcz.pl
Proszę o pomoc, co zrobić żeby ikonka "edytuj" pojawiła się przy artykułach po zalogowaniu się "z przodu" na frontowej stronie.
Z góry dziekuje za pomoc.

Jola
01-12-2010, 00:24
Witam,
prawdopodobnie to wina szablonu, sprawdź co się dzieje jak przełączysz na standardowy Joomla.

bpaul1
01-12-2010, 13:47
Dziekuję za odpowiedź.
Chodzi o to, że to już działalo na tym szablonie, i .. z jakichś powodów przestało. Myślałem, że może dlatego ze zainstalowałem ten moduł do umieszczania komentarzy przy arykułach ale to nie to. Zmiana szablonu nie wchodzi w grę, bo to oficjalna strona, (wygląd został zatwierdzony) i nie moge zmieniac juz wygladu.

Jola
01-12-2010, 19:23
Nie chodzi o przełączenie na stałe - tylko na chwilę - w celu sprawdzenia czy to wina szablonu.