PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem z modułami przy SEF



arqs
01-12-2010, 10:08
Witam.
Po przejściu na SEF mam taki problem, że nie zawsze przy kliknięciu na link w menu wyświetlają się odpowiednie moduły.
np. mam w menu dwa linki - dział szkoleń i dział doradztwa
przy kliknięciu na link do działu szkoleń wszystko jest ok i wyświetla się np. w module "kontakt do działu szkoleń"

przy kliknięciu na link działu doradztwa wyświetla się artykuł ale już modułu z kontaktem niestety nie ma.

Oczywiście przy standardowych linkach wszystko działa poprawnie.

Dodam, iż szukałem już trochę rozwiązania tego problemu (był już nawet w jednym z wątków na forum lecz został przemilczany). Przeszło mi przez myśl że bazie przy danym artykule mogą być określone id modułu do wyświetlenia lecz niestety nie mogę takiej zależności odnaleźć.

Jak można sobie poradzić z takim problemem?

ps. używam joomla 1.5.15

Bazyl
01-12-2010, 10:17
hej

Uaktualnij do 1.5.22 i wtedy napisz

arqs
20-01-2011, 10:32
zaktualizowałem szczęśliwie do 1.5.22 i nadal mam problemy z wyświetlaniem odpowiednich modułów do odpowiednich artykułów po przejściu na SEF. Gdzie mogę szukać rozwiązania problemu?

Bazyl
20-01-2011, 12:25
Adres strony? Dokładny opis problemu?

arqs
24-01-2011, 13:37
Siedziałem nad tym trochę i w końcu zrozumiałem. Po zmianie na przyjazne linki trzeba koniecznie zaznaczyć przy jakich frazach mają się wyświetlać moduły a nie tylko łącza do artykułów. Nazywa się to keyconcept