PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery - problem z wczytywaniem plików i aktualizacją.



tubir
01-12-2010, 21:58
Witam, przeszukałem forum i internet i nie znalazłem rozwiązania.

Wszystko mi ładnie działało, aż do dzisiejszego wieczoru.

Otóż mam problem z niemożnością wczytania obrazów, za pomocą zakładki "Wczytywanie obrazów".

Wyświetla mi się wtedy:

Ostrzeżenie - Przeniesienie pliku nie powiodło się!

Warning: move_uploaded_file(/home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski/components/com_joomgallery/img_originals/inne_5/dddf_20101201_2080342251.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Disk quota exceeded in
/home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 345

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpDsYWF4' to '/home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski/components/com_joomgallery/img_originals/inne_5/dddf_20101201_2080342251.jpg' in /home/gwozdz
/ftp/krzysztofboruszewski/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 345

Position: 1
1.jpg
Błędna nazwa pliku albo nie można skopiować wczytanego obrazka do katalogu docelowego.: /home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski/components/com_joomgallery/img_originals/inne_5/dddf_20101201_2080342251.jpg


Posiadam wersję 1.5.0.5, chciałem więc zaktualizować joomgallery do wersji 1.5.6 za pomocą instalatora joomla.

Tym razem jednak ukazało się coś takiego:

Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku

Warning: move_uploaded_file(/home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski/tmp/joomgallery_1_5_6_stable_build_20101106.zip) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/gwozdz
/ftp/krzysztofboruszewski/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 345

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpxFarX3' to '/home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski/tmp/joomgallery_1_5_6_stable_build_20101106.zip' in /home/gwozdz/ftp/krzysztofboruszewski
/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 345


Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.


Proszę o pomoc. Nie uśmiecha mi się instalowanie galerii na nowo.

Czyściłem dzisiaj mój komputer ze "zbędnych plików", wyczyściłem także niektóre pliki bliżej mi nieznane. Może problem jest związany właśnie z tym nierozsądnym "oczyszczaniem"?

---------- Post dodany o 20:58 ---------- Poprzedni post był o 19:33 ----------

Okazało się, że kompletnie nic nie mogę zainstalować, ani za pomocą instalatora joomla ani w zakładce Media. Gdzieś wyczytałem że problem może leżeć w połączeniach ftp; jestem w tym kompletnie zielony. Czy jest na sali lekarz?

palyga007
01-12-2010, 22:09
Disk quota exceeded
Czyli
Przekroczono limit miejsca.

tubir
01-12-2010, 22:39
Przepraszam, ale nic mi to nie mówi. Mogę liczyć na coś więcej?

---------- Post dodany o 21:39 ---------- Poprzedni post był o 21:23 ----------

OK!
Już mam.
Trzeba było ustawić limity na serwerze.
Dzięki za ukierunkowanie