PDA

Zobacz pełną wersję : Wyśrodkowanie zdjęcia w artykule - phocagallery



asik713
02-12-2010, 19:37
Witam

Próbowałam już wielu rzeczy, ale nic nie daje efektu wyśrodkowania zdjęcia w artykule za pomocą Phocagallery. Teoretycznie we właściwościach phocy mam ustawioną opcję "wyśrodkuj phoca gallery", ale jakoś na stronie tego nie widać. Wyśrodkowanie w kodzie artykułu też nie daje żadnego efektu.

Czy ktoś wie, gdzie stylu phocagallery można ręcznie to wpisać, żaby wszystkie zdjęcia jakie kiedykolwiek będę chciała wstawić w artykuł były wycentrowane ?

alex51
02-12-2010, 19:45
Czy do wstawienia i wyśrodkowania zdjęcia w artykule potrzebna jest Phocagallery? Nie sądzę.

asik713
02-12-2010, 19:51
ok ale ja chcę by w artykule była miniaturka zdjęcia, po kliknięciu w którą wyświetlać się będzie zdjęcie w pełnym rozmiarze. Nie chce używać kilku galerii ... phoca jeest bardzo prosta i fajna i szukam rozwiązania tak żebym mogła jej używać również w artykułach.

pyziak
02-12-2010, 19:53
proponuje edytor JCE wystarczy i to bez żadnych galerii :)

a_m
02-12-2010, 20:43
@asik713 podaj link do strony -> do tego artykułu; jak osadzamy grafikę z phoca w artykule, to nie widzę opcji "środkowania"

---------------
witam alex51, hej pyziak

asik713
02-12-2010, 21:41
jak osadzamy grafikę z phoca w artykule, to nie widzę opcji "środkowania"


no ja właśnie też nie widzę :]

Już znalazłam plugin joomslide i za pomocą niego umieszczam zdjęcie. Tak czy siak dzięki za odpowiedzi :]