PDA

Zobacz pełną wersję : Joomsocial - pewne rozszerzenie



coliberek1
03-12-2010, 13:43
Witam,

poszukuję usilnie rozszerzenia, tóre wyglądem przypominaloby to z zalaczonej grafiki.
Sprawdzalam na joomla extensions ale jednak nie udlao mi się narazie znaleźć czegos takiego.
3298
Czy moze Ktoś zna jakiś plugin w tym stylu?

Pozdrawiam
Gosia

PeFik
03-12-2010, 14:55
Koleżanko czy mam kupić mikroskop , aby zobaczyć co skrywa ów zrzut ekranu ?
nie mówiąc już o tym że to po czesku ?

Co to ma robić, zmiłuj się, daj opis.

zwiastun
03-12-2010, 15:00
@Coliberek1 to raczej koleżanka, jak wynika np. z formy czasownika "Sprawdzalam"

Robster
03-12-2010, 15:04
Fajnie by było gdybyś dodała jeszcze jakiś opis do tego, bo sam zrzut ekranu niewiele mówi, szczególnie osobom na bakier z niemieckim czy po jakiemu to tam jest :/

coliberek1
03-12-2010, 16:18
:lol:hihi, witam Szanownych Panów ,
podałabym link do strony na której cos takiego jest zainstalowane ale nie bazuje ona na Community i... to strona >18 , ale konfiguruję wlasnie Joomsocial z rozszerzeniami podobnymi do niej.
Chodzi o cos w rodzaju skali, gdzie uzytkownik sobie zamieszcza informacje , mniej więcej coś takiego:
3299

PeFik
03-12-2010, 17:03
aaa coś a'la sonda. To jeśli na JED nie było, w dziale dodatki na jomsocial nie było, znaczy że nie ma i trzeba napisać, czyt. zlecić komuś napisanie dodatku.

ogólnie fajny pomysł z taką sondą, szanowna pani, tutejsza bo z Miasta stu mostów.

coliberek1
03-12-2010, 18:02
No właśnie nie bylo na JED ale pomyslałam, że może cos przeoczyłam. I to nawet nie sonda ogólnorozwojowa - dla wszystkich, tylko kazdy uzytkownik miałby to w swoim profilu w częsci "o mnie" .

taaak...Wroclaw piękne miasto, trochę przysypane śniegiem ale zawsze ma swój urok. :)

Robster
03-12-2010, 18:06
A nie było przypadkiem dodatku, który dodawał nowe pola w formularzu rejestracyjnym? Pamiętam, że ktoś kiedyś o coś takiego pytał. Może nie wyglądałoby, to identycznie ale byłoby bardzo podobne, coś ala joemonster.

coliberek1
03-12-2010, 18:47
hmm, no faktycznie. Super pomysł. Przekopię więc temat jeszcze pod tym kątem, a potem pochwalę się rezultatami ( nawet jak nie będzie czym :) )

PeFik
03-12-2010, 20:20
z kolei ja myślałem, aby zmodyfikować jakiś dostępny i prosty plugin do JomSocial, tak aby w swoim kodzie wyświetlał moduł joomlowy, a więc np. moduł sondy. Myślę, że jest to do zrobienia. Coś jest w tym pomyśle z szaleństwa Einsteina ;) "młodego"

p.s. Wrocek zasypany równo, kurcze tak szkoda że musiałem rower odstawić w poniedziałek. Bo tak jechałem 25 min do pracy, a teraz 45-60 min.