PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana domeny w Joomla - nic nie działa.



Rafael_fEVO
04-12-2010, 10:22
Wiem, temat był, ale niestety poprzednie nie pomogły mi w żadnym stopniu. Chcę zmienić domenę, ponieważ po wejściu na nią adres strony zmienia się na ten hostingu. Wiem, ze trzeba to uczynić w configuration.php. W tym pliku nie ma linijki z live_site, ale jest w configuration.php-dist, więc configuration.php skasowałem i podmieniłem na tamten. Zmieniłem linijkę live_site na "http://e..music.eu" (oczywiście bez kropek) i nie ma efektów. Nic się nie zmieniło. Co zrobić?

Dziękuję za pomoc.

Robster
04-12-2010, 10:27
Nie da się zmienić wyświetlanej domeny w pasku adresów, przez żadne zmiany wprowadzane w plikach J! Chcesz mieć inna domeną, to zrób tak jak radziliśmy Tobie w poprzednim temacie. Wykup domenę i zrób przekierowanie lub skorzystaj z hostingów, które podałem wcześniej.

Rafael_fEVO
04-12-2010, 10:34
Ale to nie mnie radziliście... To mój pierwszy temat tego typu.

Skoro mam domenę, to lepiej przekierowanie 301?

Robster
04-12-2010, 10:38
Przepraszam, rzeczywiście masz rację. Jakiś inny użytkownik pisał z tym samym problemem co Ty i to bodajże wczoraj czy przedwczoraj. Dodałeś jeszcze info, że zakładasz 2 temat o tym samym i tak skojarzyłem, jeszcze raz sorry.

Dla jasności. Masz hosting na jakiejś tam stronie i chcesz zmienić domenę wyświetlaną w pasku adresów? Jeśli tak, to któreś z rozwiązań opisywanych wcześniej przeze mnie. Jeśli źle zrozumiałem, to opisz proszę dokładniej o co chodzi.

Rafael_fEVO
04-12-2010, 18:03
Mam domenę zaparkowaną. Ale kiedy wchodzą na adres tej domeny to przekierowuje mnie jakby na hosting i w pasku również zmienia się adres na hostingu. Chodz o to, żeby adres domeny pozostawał.