damsaw
04-12-2010, 12:53
Witam,
czy jest ktoś w stanie mi napisać dlaczego po wpisaniu dobrych współrzędnych w kodzie mapy nie zgadza się miejsce? Współrzędne na 100% się zgadzają. Sprawdzałem w Google Earth i w Zumi, a jednak na mapie jest zupełnie inaczej. Miejsce jest przesunięte o jakieś 15 km.
Używam pluginu googlemap z parametrami w artykule:
{mosmap width='425'|height='425'|lat='53.270909'|lon='14.3 24803'| zoom='10'|zoomType='Large'|zoomNew='0'|mapType='Hy brid'|showMaptype='1'| overview='0'|text='Haftlandia.pl'|tooltip='Haftlan dia.pl'|marker='1'| align='center'}
Szerokość i długość geograficzna jest przypisana prawie, że na centrum Szczecina, a na mapie punkt jest poza nim.
Proszę o pomoc.
czy jest ktoś w stanie mi napisać dlaczego po wpisaniu dobrych współrzędnych w kodzie mapy nie zgadza się miejsce? Współrzędne na 100% się zgadzają. Sprawdzałem w Google Earth i w Zumi, a jednak na mapie jest zupełnie inaczej. Miejsce jest przesunięte o jakieś 15 km.
Używam pluginu googlemap z parametrami w artykule:
{mosmap width='425'|height='425'|lat='53.270909'|lon='14.3 24803'| zoom='10'|zoomType='Large'|zoomNew='0'|mapType='Hy brid'|showMaptype='1'| overview='0'|text='Haftlandia.pl'|tooltip='Haftlan dia.pl'|marker='1'| align='center'}
Szerokość i długość geograficzna jest przypisana prawie, że na centrum Szczecina, a na mapie punkt jest poza nim.
Proszę o pomoc.