PDA

Zobacz pełną wersję : jcomments, nie ma modułu na stronie



riche1
04-12-2010, 13:52
Witam, pierwszy post na forum, zainstalowałem i skonfigurowałem jcomments niestety nie ma mozliwosci skomentowania artykułu ponieważ formularz komentarza sie nie pojawia. Nie jestem kumaty w te klocki prosze o pomoc.

Robster
04-12-2010, 14:00
Nie trzeba być kumatym, wystarczy czytać ze zrozumieniem (chodź chyba jedno ciągnie za sobą drugie).

Wybrałeś kategorie, w których komentowanie ma być dostępne?
Sprawdziłeś, czy konto z którego chcesz dodać komentarz ma uprawnienia, do dodawania takowych?
Skonfigurowałeś i włączyłeś JC w zakładce Rozszerzenia-->Dodatki-->Content - JComments?

riche1
04-12-2010, 14:09
W zakładce Rozszerzenia-->Dodatki-->Content - JComments, nie ma JComments. Konto z którego chce dodac komentarz to admin

Robster
04-12-2010, 14:12
Kolego Rozszerzenia-->Dodatki to kolejne zakładki, a Content - JComment to już element docelowy. Jeśli tego nie masz, to nie masz też zainstalowanego JC.

riche1
04-12-2010, 14:16
Mam jcomments w Rozszerzenia> moduły

Edit: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c999f30b30aa268.html

Robster
04-12-2010, 14:25
To co pokazujesz, to jest moduł ostatnio dodanych komentarzy, a nie JC. JC jest komponentem i nie będzie go w dziale modułów, jego panel administracyjny jest w dziale Komponenty, a kolejne opcje konfiguracyjne są we wcześniej wymienionym przeze mnie dziale. Szukaj, a jeśli tego tam nie masz, to zrób tak by było.