PDA

Zobacz pełną wersję : Banner swf problemy ( i nie mowice zeby szukac)



proxa
28-09-2006, 16:26
hej juz mowie co sie dzieje ale odrazu mowilem szukalem i nic nie moglem sie doszukac moze jakis szpec tu czasem bywa ale mam stronke

www.kabaty.info.pl na srodku teraz jest baner forum 468x60 jpg chce wsadzic swf ktorego juz mam zainstalowalem tak jak wszyscy pisza na forum arbaner czy jak to sie pisze i super wszystko chodzi ale jak to aktywuje to hamsko rozwala mi strone a baner jest o 4 razy mniejszy co lepsze otwiera sie zamiast w pasku 468x60 to w takim duzym kwadratowym oknie ... :/

totalnie nie wiem jak to zrobic jak ktos naprawde sie zna jestem w stanie udostepnic dane stronki zeby ktos tam wlazl i to zrobil poprostu chce miec baner swf w miejscu tego jpg ( forum kabaty) na srodku strony dokladnie w tym miejscu ... :/

jak cos prosze o kontakt gg 681458 czesto niewidoczny lub maila proxa@poczta.fm ale przez maile to nei ma co sie meczyc ... wiec bardziej czekam na gg :/

BARDZO PROSZE o pomoc

josh
28-09-2006, 20:46
wklej kod banerka, zobaczymy co tam masz

pozdr
josh

proxa
28-09-2006, 21:01
sluchaj gadasz z totalnym ciemniakiem :D jesli chodzi o kody itp... :/ moze masz gg i sie odezwiesz ? kod jak cos mam taki :

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="468" height="60" id="banner_kabaty" align="middle">
<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />
<param name="movie" value="banner_kabaty.swf" /><param name="quality" value="high" /><param name="bgcolor" value="#ffffff" /><embed src="banner_kabaty.swf" quality="high" bgcolor="#ffffff" width="468" height="60" name="banner_kabaty" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
</object>

ale ... to dostalem przed chwila co nie zrobie to idak mi ropzindala strone :( tzn ad1 nie ma banera ad2 nie miesci sie w stronei tak jak chce

prosze o kontakt n agg :(


ps moge ci utworzyc konto jak chcesz zobaczysz jak to wyglada w srodku :/