PDA

Zobacz pełną wersję : Lista artykułów w kategorii jako miniaturki - jak to zrobić?



szychu
05-12-2010, 13:08
Witam,
Chciałbym, aby po kliknięciu w menu np. pozycji "Teledyski", lista artykułów w kategorii była wyświetlana nie jako standardowa, szara i nudna lista,
3310 o, właśnie taka! szara i nudna.
lecz jako zestaw miniaturek, czyli thumbnails'ów (które są linkami do artykułów). Ze względu na to, że planuję ogromną liczbę kategorii, musi to być rozwiązanie globalne i domyślne dla każdej kategorii czyli dla każdej pozycji menu.
W grę nie wchodzi podpinanie modułu pod każdą listę, gdyż w z uwagi na dużą ilośc kategorii byłoby z tym za dużo roboty, a pozatym mimo modułu zawsze coś tam jest, np standardowa lista.
Podkreślam, że szukam globalnego rozwiązania dla wyświetlania listy artykułów w kategorii w postaci miniaturek-odnośników.
Czy ktoś używa jakiejś wtyczki o takim działaniu? Przykładem tego, co potrzebuję jest strona http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/
3311 tu po kliknięciu w dowolną nazwę kabaretu dostajemy liste miniaturek. Więc coś w tym stylu :)
Pozdrawiam!

Bazyl
05-12-2010, 13:17
Witaj,

K2

szychu
05-12-2010, 16:30
Dzięki bazyl, ale K2 nie spełniła moich oczekiwań.
Potrzebna jest zmiana sposobu wyświetlania globalnie, w każdym przypadku wyświetlania listy artykułów z kategorii.
Czy pozostaje mi zmiana kodu źródłowego, który odpowiada za sposób wyświetlania?
Pomocy!

Bazyl
05-12-2010, 16:50
Albo ja nie rozumiem, co chcesz zrobić, albo Ty nie poznałeś możliwości K2 :)

szychu
05-12-2010, 17:35
Nie chce opierać się na K2, ponieważ szukajka joomli oraz moduł aidanews jej nie uwzględnia, więc ani wyszukać tej zawartości ani wyświetlić np. w panelu "najnowsze".
Mógłbym przeorganizować całą stronę, jednak nie chcę tego robić.
Czy ktoś zna inne rozwiązanie?
Pozdrawiam!

headge
05-12-2010, 21:38
Przecież jest aida dla k2 i plugin szukajki. Chyba rzeczywiście nie poznaleś możliwości K2.

szychu
06-12-2010, 11:30
Skoro tak, to przypatrzę się bliżej komponentowi k2 ;)
Dzięki za pomoc!