PDA

Zobacz pełną wersję : JCE, problem z instalacja plikow PL



Grumens
28-09-2006, 18:42
Witam,
Przy probie doinstalowania pakietu spolszczajacego mam nastepujacy komunikat:
Failed to copy file: /srv/www/htdocs/web629/html/administrator/components/com_jce/installer/language/JCE_Langpack_pl_104/plugins/advhr/langs/pl.js to /srv/www/htdocs/web629/html/mambots/editors/jce/jscripts/tiny_mce/plugins/advhr/langs/pl.js A powyzej tego komunikatu jeszcze jeden:
Warning: %v%v() [function.%v (http://archive.xxl-web.pl/administrator/function.%v)]: failed to open stream: Permission denied in /srv/www/htdocs/web629/html/administrator/components/com_jce/installer/installer.class.php on line 353


Prawa do katalogow mam poprawne, do tego pliku pl.js tez. Nie wiem co sie dzieje, walcze z tym spolszczeniem od paru godzin i nie moge sobie poradzic :confused:

sogo
28-09-2006, 20:35
instalujesz go jako bota,komponent czy plugin?
pozdr.

Grumens
28-09-2006, 20:47
Inastaluje jako jcelang. W wyborze jezyka jest opcja zaladowania nowej lokalizacji i tam wlasnie to robie.

eh69
22-12-2006, 20:46
nie czytal wac pan przebiegu instlaacji...
/srv/www/htdocs/web629/html/mambots/editors/jce/jscripts/tiny_mce/plugins/advhr/langs/
utworz wac pan taki katalog i nadaj mu odpowiednie prawa to bedize ok :)

Grumens
22-12-2006, 20:57
ojej, troche pozno ta odpowiedz :-) od tamtej pory mialem sporo klopotu z adytorami, nagle przestaly mi dzialac, ale po swietach powalcze jeszcze z tym, w kazdym badz razie dziekuje za rade :p