PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ponygallery 112_os_pl



michu1552
06-12-2010, 18:15
Witam otoz znowu mam problem ;D

Tym razem jest to problem z instalacja przez INSTALATOR odrazu mowie ze wersja ponygallery jest do odpowiedniej wersji joomla ktora mam zainstalowana

Dobrze wiec przechodze do sedna sprawy oto bład gdy klikam instalacja po wskazaniu paczki(.zip) wypakowalem istniejacy plik pon gall czy jakos tak do srodka i instalacja a oto błąd:


Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.

Plik ponygallery.xml jest w srodku katalogu a paczka nie jest podwujnie skompresowana.

Wszystko opisalem dokładnie tak jak zrobilem gdy instalje ręcznie nie wyswietla mi ani w komponentach ponygallery ani w modułach.

Prosze o pomoc z góry dziękuje :) jak w poprzednich tematach prosze mi nie dociekac jestem jeszcze młody (15lat) i zielony 1 raz obsluguje joomla tagze prosze o wyrozumiałosc.

//KYCu: oszczędź nam wzrok, pisz "normalną" czcionką

palyga007
06-12-2010, 18:33
Możesz przestać pisać przy pomocy tak dużych rozmiarów czcionki?!!
//@KYCu dzięki ci o wybawco mego wzroku:)
Nie obchodzi mnie ile masz lat, ale to mnie doprowadza do szału!! Dodatkowo przynosi odwrotny skutek tzn Nawet jak chciałbym Ci pomóc to ta czcionka tak mnie wkurza, że tracę na to wszelką ochotę!

podaj link do miejsca z którego pobrałeś dodatek.

michu1552
06-12-2010, 20:22
Przepraszam za ta czcionke ;/

http://pliki.joomla.pl/katalog/galerie/galerie-grafik/ponygallery-1.12os-pl.html

Jak prubowalem sciagnac to:http://pliki.joomla.pl/katalog/galerie/galerie-grafik/simple-image-galery-1.2-pl.html simple image gallery to plugin sie zainstalowal.

ale przy instalacji BOTA simple image gallery znow wystepował błąd z odnalezieniem pliku xml chociaz tam byl dokument .xml.

palyga007
06-12-2010, 20:40
ponygallery jest do odpowiedniej wersji joomla ktora mam zainstalowana
To chyba w takim razie pomyliłeś dział bo to jest dodatek dla Joomla! 1.0 ew mambo..