PDA

Zobacz pełną wersję : edycja kategorii menu



piona
07-12-2010, 11:10
Witam,
mam delikatny problem z szablonem daily-news na joomla! 1.5
jestem totalnym laikiem, joomle znam od wczoraj kiedy to spędziłem cały dzień na edycji szablonu. Udało mi się zrobić bardzo dużo samemu, ale ten problem mnie przerasta.
Edytowałem wszystkie sekcje i kategorie pod newsy, logo itd. Jedynie w sekcji Start ( domyślnie home ) została mi kategoria Reseller Hosting Plans, która jest jakby weblinkiem do tej strony. Z pozycji menu nie mogę tego nigdzie znaleźć, próbowałem to obejść wyłączając tą sekcję ale wyskakuje komunikat, że tej sekcji nie można wyłączyć, grzebałem w kodzie, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć, jakieś wskazówki ?
z góry dziękuję

http://kostrzynskie.info/index.php

palyga007
07-12-2010, 11:16
Jeśli się nie mylę, to to jest cena jaką trzeba zapłacić za to żę szablon jest darmowy... Podobno @wojsmol podawał kiedyś jak obejść ten problem.
Be jest Twórca szablonu, że umieszcza coś takiego, ale be jest chyba również wywalenie tego. Jeśli pobierając ten szablon zgodziłeś się na takie warunki (nie wiem nie pobierałem więc trudno mi powiedzieć czy jest tam mowa o takim "dodatku")

piona
07-12-2010, 11:28
wydawało mi się, że widziałem gdzieś stronę z tym szablonem bez tego "dodatku", strona ma stać docelowo na komercyjnym szablonie, póki co z braku środków wyglądać miała tak, może jeśli nie usunąć to jakoś uda mi się to ukryć

edit: niekoniecznie be jest wyrzucenie tego, ponieważ w footerze oczywiście stosowna informacja o twórcy szablonu itd zostanie
edit2: znalazłem podobne wątki tu na forum, przepraszam za mój pośpiech i zaśmiecanie
edit3: folder templatki ( u mnie themza ) > plik functions.php > linijka $items->_items[500] = (object)$GLOBALS['arr']; ( do usunięcia ) , jeszcze raz przepraszam za śmietnik i Witam na forum :zagubiony: