PDA

Zobacz pełną wersję : Brak Strony głównej



Y3ti
07-12-2010, 22:53
Witam

Mój znajomy dostarczył mi szablon który pobrał z jakiejś... Gavic. Coś takiego.
Ale generalnie problem polega na tym, że szablon miał bardzo dużo elementów do wyświetlania newsów itp. Mi się to nie podobało, usunąłem wszystko... i jestem w kropce.
Tu nie ma strony głównej. Jest miejsce gdze to niby powinno być, ale po zaznaczeniu opcji pokazania na głównej NIC nie ma.

Inną zabawną sprawą jest, że jest pewna kategoria artów którą jak usune to sypie się cała strona. Totalnie nie wiem o co chodzi. Adres strony:


www.newerth.pl (http://www.newerth.pl)

Z góry dzięki

palyga007
08-12-2010, 00:04
Mój znajomy dostarczył mi szablon który pobrał z jakiejś... Gavic.A co to znaczy dostarczył. Bo z tego co się orientuję to ten szablon nie jest darmowy..
W jaki sposób usunąłeś? Wyrzucając kod z index.php szablonu czy w jakiś inny sposób?
Jeśli wywaliłeś z index.php no to nadpisz z kopii zapasowej.

Y3ti
08-12-2010, 10:13
Nie. Robił stronę i jakiś tam szablon mu pasował i wykupił sobie konto. Zastrzegał, że muszę zostawić stopkę. A wywaliłem to znaczy wyłączyłem moduły. W ogóle to nie jest normalna strona główna tylko to prowadzi do jakiejś kategorii artykułów.

Wymiękam... Nie da się zrobić jakiegoś moduły który wyświetlał by arty z jakiejś sekcji właśnie w postaci takich newsów a nie listy- bo listę osiągnąłem.

---------- Post dodany o 10:13 ---------- Poprzedni post był o 00:49 ----------

Dałem rade...